Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - oni sobie chyba w ciula leca ze mna :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayPal - oni sobie chyba w ciula leca ze mna :( (/Temat-PayPal-oni-sobie-chyba-w-ciula-leca-ze-mna-22488)

Strony: 1 2 3 4


- vere - 27-05-2008 20:22

Dla nich każda transakcja która nie zawiera opisu jest podejrzana. Jak się wysyła kasę trzeba napisać za co to jest wtedy na pewno będzie wszystko ok. Ma to służyć bezpieczeństwu płatności :lol:


- tomciozet - 27-05-2008 20:26

Przesłałem znajomej 200$ i 200€, a PP zabrał jej te pieniądze, a mi ich nie oddał! :cry: :evil:
Ale to jeszcze nic, bo jak ona do nich dzwoniła, to jej powiedzieli, że zabrali jej pieniądze,
bo ja złożyłem REKLAMACJĘ, co absolutnie nie pokrywa się z prawdą! :evil: :!:

PS Post numer 2000! :->


- vere - 27-05-2008 20:31

I kasa nadal jest zablokowana? :-?
Ja tam już dawno zakończyłem przygodę z tym badziewiem, szkoda nerwów i pieniędzy :roll:


- biegi92 - 27-05-2008 20:32

a to naciagacze :evil:


- tomciozet - 27-05-2008 20:43

Moja kasa nie jest zablokowana. Jej po prostu nawet nie ma na koncie!
A znajomej powiedzieli, że mi pieniądze zwrócili!! :cry: :evil: :!:


- rafki - 27-05-2008 21:23

za przeproszeniem - jakie ch°je... ja bym szdl z tym raczej do prokuratury - policja ci powie ze masz ich sie spytac i zadzwonic do supportu...


- makaj - 27-05-2008 21:44

Może jakiś pozew zbiorowy?
Nie moze być tak, że legalnie okradają ludzi.

Kolejny wynalazek PP. Wysłałem im dziś skany prawa jazdy i potwierdzenie adresu, to zweryfikowali moje dane poprawnie, ale dodali kolejny punkt, że mam im przysłać skany faktur :-> Niestety jeszcze nie wystawiam faktury za refback :mrgreen:


- tomciozet - 27-05-2008 21:47

makaj napisał(a):Kolejny wynalazek PP. Wysłałem im dziś skany prawa jazdy i potwierdzenie adresu, to zweryfikowali moje dane poprawnie, ale dodali kolejny punkt, że mam im przysłać skany faktur Niestety jeszcze nie wystawiam faktury za refback
Sorry za wyrażenie, ale... CO ZA OSŁY!! :cry: :evil: :!:


- BizNET - 27-05-2008 22:09

Tomaszu oni raczej piszą że zwrócili pieniądze do "pierwotnego źródła" a takim pierwotnym źródłem nie koniecznie jesteś Ty. I w tym tkwi ich filozofia...

Wątpię aby to było niezgodne z prawem ponieważ mają swoje kruczki i regulaminy.


Mi dziś z konta zabrano kilkaset złotych oraz dodano kilkaset złotych... W sumie miałem - 20$ a teraz mam +400zł ale...

zablokowali mi konto więc i tak ich nie mogę wypłacić :lol:
Ja już z tym się pogodziłem i dla mnie PP nie istnieje

Dodam że posiadam również 2 konto ze stanem -370zł (na tym koncie straciłem jakieś 90$)


nazwę to tak: "legalne oszustwo"


- tomciozet - 27-05-2008 22:13

BizNET napisał(a):Tomaszu oni raczej piszą że zwrócili pieniądze do "pierwotnego źródła" a takim pierwotnym źródłem nie koniecznie jesteś Ty.
Ale ta transakcja zaczęła się ode mnie bez żadnych pośredników! LEGALNI ZŁODZIEJE!