Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Pseudo" Indie Game Developer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Pseudo" Indie Game Developer (/Temat-Pseudo-Indie-Game-Developer-167073)

Strony: 1 2


RE: "Pseudo" Indie Game Developer - wrzod121 - 25-03-2020 15:20

Mogę Ci podesłać link na priv na do strony sklepowej gierki i wyjaśnić moją taktykę Big Grin


RE: "Pseudo" Indie Game Developer - shf - 25-03-2020 18:06

(25-03-2020 15:20)wrzod121 napisał(a):  Mogę Ci podesłać link na priv na do strony sklepowej gierki i wyjaśnić moją taktykę Big Grin

Z wielką chęcią, proszę o wiadomośc na PW


RE: "Pseudo" Indie Game Developer - wrzod121 - 29-03-2020 14:00

Dobra, prace nad "Doomsday 2030" są już niemal na ukończeniu, pozostały mi do zrobienia już niemal same level designowe drobiazki i pseudo cutscenki. Plan jest taki, że bardzo mocno będę teraz pompował promocję, spróbuję wykonać bardzo porządnej jakości trailer (znam się na tym, uwierzcie mi) i zrobię z tego takiego indie wersję 3 części Dooma.


RE: "Pseudo" Indie Game Developer - wrzod121 - 30-03-2020 15:22

Zastanawiam się teraz, czy na poważnie nie wziąć się za naukę Source Filmmakera na potrzeby robienia cutscenek do gier i trailerów. Za pomocą tego narzędzia mógłbym mocno polepszyć obraz moich "produkcji", dzięki czemu mógłbym mieć lepsze zyski.