Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? (/Temat-Czy-da-sie-dorobic-na-polecaniu-aplikacji-mobilnych-165047)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Bartolini24 - 11-11-2019 11:06

(11-11-2019 11:03)radek0389 napisał(a):  Wyżej Bartolini24 pisał, że zarejestrował się w twojego polecenia, stąd pewnie te 5 dyszek Big Grin. Jeszcze tylko 9 osób i masz osiągnięty pierwszy cel, powodzenia!

Nie no ja nie mam na imię Miłosz impreza


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Adziuu69 - 11-11-2019 12:26

Poszła rejestracja Smile Z wielkim zaciekawieniem będę śledził Twoje poczynania Smile


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - radek0389 - 11-11-2019 12:54

(11-11-2019 11:06)Bartolini24 napisał(a):  
(11-11-2019 11:03)radek0389 napisał(a):  Wyżej Bartolini24 pisał, że zarejestrował się w twojego polecenia, stąd pewnie te 5 dyszek Big Grin. Jeszcze tylko 9 osób i masz osiągnięty pierwszy cel, powodzenia!
Nie no ja nie mam na imię Miłosz impreza
W sumie racjaBig Grin.


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - william99 - 11-11-2019 22:43

Szkoda że na PW nie odpisujesz


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Wizjoner - 11-11-2019 23:07

(11-11-2019 22:43)william99 napisał(a):  Szkoda że na PW nie odpisujesz

Wybacz, wyszedłem z domu na wieczór Tongue Wysłałem właśnie odpowiedź do Ciebie Smile


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - william99 - 12-11-2019 00:53

Niestety odrzuca transkacje, zalogowany przez paypala zweryfikowanego jestem, wszystko zgodnie z instrukcją i cóż... brak limitów na karcie, ale niestety


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Wizjoner - 12-11-2019 10:20

(12-11-2019 00:53)william99 napisał(a):  Niestety odrzuca transkacje, zalogowany przez paypala zweryfikowanego jestem, wszystko zgodnie z instrukcją i cóż... brak limitów na karcie, ale niestety

Bardzo dziwne - zwłaszcza, że u mnie i osób, które do mnie pisała nie było żadnych problemów. Dużo ludzi z resztą już na tym zarabia i nie mają takiego problemu. Nie wiem, gdzie robisz błąd ale odpisuję Ci cały czas na pw, spokojnie ;p


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Pablo1878 - 12-11-2019 10:23

(12-11-2019 10:20)Wizjoner napisał(a):  
(12-11-2019 00:53)william99 napisał(a):  Niestety odrzuca transkacje, zalogowany przez paypala zweryfikowanego jestem, wszystko zgodnie z instrukcją i cóż... brak limitów na karcie, ale niestety

Bardzo dziwne - zwłaszcza, że u mnie i osób, które do mnie pisała nie było żadnych problemów. Dużo ludzi z resztą już na tym zarabia i nie mają takiego problemu Tongue

Właśnie duża ilość osób ma z tym problem i im odrzuca przelew.


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Wizjoner - 12-11-2019 16:06

Dzień 7. XOOM działa!
Wczoraj dostałem na PayPal bonus od XOOM w wysokości 25€. Tak więc doszedł w ciągu 4 dni - tak jak obiecywali. Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi z XOOM - więcej info o bonusie znajdziecie w tym wpisie - kliknij. Dla potwierdzenia wrzucam oczywiście screena. Wink

[Obrazek: v8jrTzi.jpg]

Polecam bardzo skorzystanie z tego bonusu - jak już pisałem można łatwo zgarnąć 80 zł, nie trzeba wysyłać żadnych zdjęć dowodu osobistego, selfie itp. - wystarczy prosta rejestracja mailowa i konto na PayPalu, dla mnie mega łatwa opcja. Wink Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv - chętnie wyślę instrukcję.

To by było na tyle jeśli chodzi o dzisiejsze nowości. Smile Każdy wpis staram się robić w miarę możliwości tematyczny, zawrzeć w nim pojedyncze, ale ważniejsze "wydarzenia" z rozwoju tego projektu. Niedługo napiszę Wam więcej o strategii promocji, jaką obrałem i jak mi to wszystko idzie, do tego cały czas wpadają niepotwierdzone rejestracje na Twisto i sporo z Was pisze o instrukcję do XOOM, także może być ciekawie. Big Grin
Pieniądze zarobione z odebrania bonusu przeze mnie doliczam osobno, poniżej statystyki z poleceń na dzień dzisiejszy. Smile

Statystyki:

Twisto:
Rejestracje w toku: 14
Konta zatwierdzone: 1
Zarobione pieniądze: 50 zł

XOOM:
Rejestracje w toku: ?
Konta zatwierdzone: 0
Zarobione pieniądze: 0 zł

Monese:
Rejestracje w toku: 2
Konta zatwierdzone: 0
Zarobione pieniądze: 0 zł


W sumie zarobione na polecaniu: 50 zł
+80 zł z rejestracji w XOOM. Smile


Cel na listopad:
130/500 zł



RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - zyziekcoins - 13-11-2019 13:58

Brawo za odwagę i dobrą robotę. Szanuje tych co coś robią ze sobą. Smile

Na rynku jest kilka apek które dają fajnie zarabiać zajmuje się tym już trochę i naprawdę są tam ogromne pieniadze jak się działa konsekwentnie.

Czy można stworzyć swój dziennik o podobnej tematyce bo mam inne tematy nie tylko takie jak ty żeby nie było że to samo bedzie. Smile