Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaproszę do polubienia Fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zaproszę do polubienia Fanpage (/Temat-Zaprosze-do-polubienia-Fanpage-157968)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - perys92 - 06-09-2018 08:15

Korzystałem z usług kolegi i polecam w 100%


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - zarobki11 - 06-09-2018 19:35

Dziękuje bardzo za pozytywną opinie perys92. Zapraszam innych. bartosz1995 mam nadzieje że będziesz usatysfakcjonowany.


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - wachow - 08-09-2018 07:16

Hej chce kupić 2x 5k na 2 FP. Daj PP na priv


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - zarobki11 - 08-09-2018 10:52

Wysłałem szczegóły na pw.


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - zarobki11 - 17-09-2018 17:58

Aktualne Smile


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - barteq121 - 18-09-2018 21:41

Nie polecam.
W związku z brakiem odpowiedzi na moje wiadomości, napiszę tutaj. czekam do jutra do 20 na zrealizowanie zamówienia za które zapłaciłem, w innym przypadku będę musiał zgłosić oszustwo.


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - zarobki11 - 19-09-2018 06:30

Ale nie spodziewałeś się że wyśle w ciągu 10 minut.To trwa. Bo nie chce aby cofnęło napisz na pw na spokojnie a nie rób z siebie durnia na forum.


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - chomik3 - 19-09-2018 07:31

Czemu nie w 10 minut? Na każdym FP jest opcja "zaproś znajomych" gdzie dwoma klikami można hurtem zaprosić wszystkich (no chyba, że masz konta powyżej 2k znajomych, wtedy faktycznie trzeba powoli puszczać)


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - barteq121 - 19-09-2018 09:27

w 10 minut ? Pieniądze dostałeś w piątek , dziś mamy środę. W sobotę wysłałeś trochę zaproszeń i wtedy wpadło jakieś 30 polubień , przez pozostałe dni 1-2 dziennie -nie trudno się domyślić ,ze to efekt zaproszeń wysłanych w sobotę-. Dodatkowo nie odpisujesz na wiadomości na priv -dopiero post tutaj sprawi ,ze łaskawie się odezwałeś-.

edit: Za nazwanie mnie "durniem" poruszę jeszcze jedną sprawę którą miałem olać. Kupiłem od Ciebie również konto na fb, miałeś wysłać dane do konta e-mail nic z tego. Dodatkowo konto zostało zablokowane za logowanie z innej lokalizacji niż zwykle -standardowa procedura fb- , wystarczyło zatwierdzić logowanie na komputerze z którego korzystało się wcześniej -kupowałem konta od różnych osób i nigdy nie było z tym problemu-. Jak łatwo się domyślić tym razem nie było tak bezproblemowo. Najpierw wciskał mi ,że to skomplikowana sprawa która wymaga czasu . Wytłumaczyłem mu ,ze dobrze wiem o co w tym chodzi i jak to zrobić , okazało się ,ze to nie było jego konto tylko kolegi , a kolega standardowo wyjechał na wakacje. Konto odblokowałem sam poprzez rozpoznawanie znajomych na zdjęciach.


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - Tyrkijt - 19-09-2018 17:33

Witam, zainteresowany.