Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarobki11 - ponownie oszukuje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: zarobki11 - ponownie oszukuje (/Temat-zarobki11-ponownie-oszukuje-157562)

Strony: 1 2 3 4


RE: zarobki11 - ponownie oszukuje - djseiten - 02-08-2018 23:44

Zgadza się i przy próbie zalogowania podając obojętnie jakie hasło jest jak byk:

'
Log in as Nadav Brtan
530497303 · Not you?"


RE: zarobki11 - ponownie oszukuje - zarobki11 - 02-08-2018 23:45

Dobrze nagram wideo bo coś z tobą nie tak daj mi 30 minut


RE: zarobki11 - ponownie oszukuje - djseiten - 02-08-2018 23:47

w dalszym ciagu brak mozliwosci zalogowania, haslo nieprawidlowe


RE: zarobki11 - ponownie oszukuje - zarobki11 - 02-08-2018 23:48

Poczekaj pokażę cie daj mi chwile


RE: zarobki11 - ponownie oszukuje - Dante_/ - 02-08-2018 23:58

Ogólnie fajny dialog się tutaj zrobił pomiędzy wami dwoma, jak chcieliście sobie tak porozmawiać to mogliście wyczyścić sobie skrzynki i popisać tam ( kosz też trzeba wyczyścić ).

Jeden piszę tak niepoprawne zdania, że aż oczy bolą, za to drugi próbuje pisać jak na rozprawce z polskiego, ale czasami ukazuje swoje ukryte oblicze głupka.


Najlepiej pogadajcie z moderatorem, który został poinformowany o pełnej skrzynce, przynajmniej on/ona będzie się bawić w sędziego, bo jak dla mnie to jeden i drugi jest głupkiem ( korzystać z "okazji" na konto facebook, które pewnie kosztowało 1pln od osoby, która miała już swoją "przeszłość kryminalną" na forum i robienie afery za 1pln, natomiast drugi oszukał [ lub nie ] na konto fb, które jest warte gówno i dyskutuje z osobą, zamiast zgłosić się do moderatora, jeżeli jesteś "czysty" ).


RE: zarobki11 - ponownie oszukuje - zarobki11 - 02-08-2018 23:58

Proszę bardzo ,co nie tak, czekam na przeprosiny.Masz tu linka do filmu na yt
https://www.youtube.com/watch?v=wubH1gZUes4&feature=youtu.be

No to fajnie pisze do niego a on Użytkownik djseiten, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana.

Ja sobie mogę gadać jak on ma zapełniona skrzynkę a mnie tymczasem wzywa od oszustów.
Użytkownik djseiten, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana.


RE: zarobki11 - ponownie oszukuje - djseiten - 03-08-2018 00:21

(02-08-2018 23:58)Dante_/ napisał(a):  Ogólnie fajny dialog się tutaj zrobił pomiędzy wami dwoma, jak chcieliście sobie tak porozmawiać to mogliście wyczyścić sobie skrzynki i popisać tam ( kosz też trzeba wyczyścić ).

Jeden piszę tak niepoprawne zdania, że aż oczy bolą, za to drugi próbuje pisać jak na rozprawce z polskiego, ale czasami ukazuje swoje ukryte oblicze głupka.


Najlepiej pogadajcie z moderatorem, który został poinformowany o pełnej skrzynce, przynajmniej on/ona będzie się bawić w sędziego, bo jak dla mnie to jeden i drugi jest głupkiem ( korzystać z "okazji" na konto facebook, które pewnie kosztowało 1pln od osoby, która miała już swoją "przeszłość kryminalną" na forum i robienie afery za 1pln, natomiast drugi oszukał [ lub nie ] na konto fb, które jest warte gówno i dyskutuje z osobą, zamiast zgłosić się do moderatora, jeżeli jesteś "czysty" ).


Chodzi o zasadę gdyż wszelkie oszustwa powinny być tępione, to tyle.
Czekam na kontakt z modem, jeśli się uda załatwić i będzie ok to temat zamykamy.


RE: zarobki11 - ponownie oszukuje - Samsonov - 03-08-2018 02:47

Uwielbiam sprawdzac ten dzial, wlasnie dla takich kwiatkow Big Grin


RE: zarobki11 - ponownie oszukuje - djseiten - 03-08-2018 14:33

Użytkownik zarabiamy się odezwał, ze zwróci pieniądze.
Konto niestety dalej nie działa wiec oczekuje na w/w.
Po zwrocie zakładam będzie ok i sprawę zamykamy.


RE: zarobki11 - ponownie oszukuje - maniek250 - 03-08-2018 15:07

[Obrazek: tenor.gif]
No nie żeby coś ale film z logowaniem wygląda ok i wychodzi na to że nie umiesz sie zalogować xD