Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp (/Temat-Zarabianie-na-donkeymails-no-minimum-i-innych-zagranicznych-ptp-155266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - Kiniek - 12-03-2018 23:22

(12-03-2018 20:55)pilonek napisał(a):  możesz wrzucić który link ptp się promuje? bo mi kiedyś nic nie naliczało
Obrazek wszystko niżej pokaże Wink


[Obrazek: Przechwytywanie2.jpg]


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - Dartris - 13-03-2018 14:55

Jaki macie % prawidłowych klikniec?


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - mcmaks - 13-03-2018 21:36

Też wam wywala ponowne logowanie, po paru godzinach ? Zostawiłem na noc i rano widzę że muszę sie logować, po zalogowaniu marne wyniki kliknięć


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - zarobki11 - 13-03-2018 21:54

Nie tylko tobie minie też wywaliło.Z metody ma już aż 16 centów na donkeymails.com


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - Kiniek - 13-03-2018 23:09

Procenty prawidłowych kliknięć czyli tzw. konwersja to nie do końca sprawdzone źródło informacji jeżeli chodzi o osiołka. Bo nie liczy się ilość, a jakość np.:
wejście z kraju 4 tieru może dać nam 0,188 kredytka
wejście z USA, Kanady i UK daje aż 1,25 kredytka
Jednak na to nie bardzo mamy wpływ, dlatego proponuję obserwować rezultaty i dbać o to by nie było gorzej/tak samo, tylko lepiej Wink
Ja np. za dziś mam 54,5%, ale i tak jest rekord bo mam ponad 200 kredytek Wink. Konwersja tak słaba bo kupiłem jeszcze raz reklamę na bitcomine, aby spróbować polepszyć efekty.
Hmm faktycznie skrypt czasem wywala błąd... ale jak widzę ktoś już coś zarobił Wink. Gratuluję! Niech pieniądz się mnoży Big Grin!

Mały update, dorzuciłem kolejną stronkę która działa w tym samym skrypcie. Reklam nie ma tam za wiele, ale przybywa ich z dnia na dzień.


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - Dartris - 14-03-2018 13:49

Kupywac kolejne reklamy, czy czekać aż sie skonczy?


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - Kiniek - 14-03-2018 14:01

Czekaj ponieważ szkoda twoich punktów, a szykuje się drugi program do promowania ptp Wink. Więc trochę cierpliwości Big Grin.


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - xdax1 - 14-03-2018 15:27

Ile jest z tego wejść dziennie około/średnio? @[Kiniek]

Może lepiej to wykorzystać na np. rotate4all? ($0.25/1000 wejść)


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - Kiniek - 14-03-2018 15:42

Jest to jakiś pomysł, choć ja nie skorzystam bo kiedyś tam banana wyłapałem. Rotate4all z tego co pamiętam bierze każdy ruch i może być z tego samego ip, więc tą metodą można wyciągnąć parę tysięcy wejść dziennie. A tam nie ma przypadkiem limitu 0,16$ na dzień?


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - xdax1 - 14-03-2018 16:07

Ok, sprawdzę.
Limit $0.16 dotyczy surfu, nie na PTP Wink

Oprócz rotate jest też jak coś cashrotationgroup ($0.30/1000 wejść, płaci).