Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OGAds z wujem flownem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: OGAds z wujem flownem (/Temat-OGAds-z-wujem-flownem-154388)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - jarunioo7 - 02-02-2018 17:19

Dodaje do obserwowanych. 60$ będziesz zarabiał na luzie, trzeba tylko trochę systematyczności. Powodzenia! Smile


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - mlvn217 - 02-02-2018 22:18

Można wiedzieć gdzie dostanę takie tanie like'i wyświetlenia itp. od wietnamców? Big Grin


Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 02-02-2018 22:22

(02-02-2018 22:18)mlvn217 napisał(a):  Można wiedzieć gdzie dostanę takie tanie like'i wyświetlenia itp. od wietnamców? Big Grin

Smmstore.pro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 03-02-2018 08:54

Dzień 2

Wczorajszy dzień to dalsze linkowanie sociali, zrobienie i dodanie filmu pod nową nisze i optymalizacja jednego landing page'a. Poza tym wprowadziłem poprawki w moim skrypcie do klikania AddMeFast i teraz już nie wywala sie po 10 akcjach Cool
Przypomniało mi sie również o moich starych filmikach na YT, wiec pokupowałem im troche wyświetleń, żeby je rozruszać.
Wracając jeszcze do optymalizacji stronki to dokonywałem jej na podstawie audytu z clearsense.pl. Poprawiłem kilka rzeczy, które wskazał mi audyt i wynik audytu podskoczył z 54% do 67% - niedużo, ale dzisiaj jeszcze zrobie przekierowanie www/non-www i zainstaluje kupiony wczoraj certyfikat SSL (dostałem już jakieś pliczki i nie wiem jeszcze co z nimi zrobic) i powinno byc troche lepiej Wink

Na PW pojawiały się już pierwsze pytania m.in. o to czy mentoruję - nie, nie mentoruję. Nie ogarnąłbym tego tematu czasowo, więc póki co o tym nie myśle Smile
Co do samych zarobków to wczoraj wszystko wróciło do normy, tak jak miałem nadzieję i nie muszę zmieniać nazwy tematu Lol
Poza tym to wczoraj nie mogłem spać do piątej bo bolała mnie głowa i plecy od tego wszystkiego, może za dużo pracy i emocji jak na jeden dzień. Wziąłem ibuprom i jakoś w końcu zasnąłem. Dzisiaj troche zwolnie tempo i postaram sie nie zatyrać Big Grin

Wydane: ~$10 na certyfikat SSL i wyswietlenia

Zarobione: $48.12


[Obrazek: Screenshot_2018-02-03_08-47-06.jpg]




Taka muzyka ostatnio mi towarzyszy przy pracy Wink



Luty na OGAds z wujem flownem - cky - 03-02-2018 09:03

Będę obserwował mam nadzieje że się w końcu czegoś nauczę impreza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - Matixio - 03-02-2018 10:30

Pod każdego Hacka masz LP co promujesz na yt??? Czy w opisie filmu dajesz odrazu link do content Lockera??


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - bimber14 - 03-02-2018 22:15

Nie masz problemów z YT? U mnie mimo że miałem stażowe konto to filmy trzymały się po 5 min mimo że filmy sam nagrywałem


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 03-02-2018 22:30

(03-02-2018 10:30)Matixio napisał(a):  Pod każdego Hacka masz LP co promujesz na yt??? Czy w opisie filmu dajesz odrazu link do content Lockera??
Odsyłam ruch do LP.

(03-02-2018 22:15)bimber14 napisał(a):  Nie masz problemów z YT? U mnie mimo że miałem stażowe konto to filmy trzymały się po 5 min mimo że filmy sam nagrywałem
Nie mam za bardzo problemów z YT. Czasem zdarza się, że konkurencja flaguje film albo dostaje copyright infrigment (to cześciej) i pada, ale stosunkowo rzadko, a nie używam zbyt stażowych kont bo co najwyżej 1-2 letnich. Poza tym jak sie da to składam odwołania i często film jest wtedy przywracany - polecam spróbować.
Możliwe, że wybierasz zbyt oblegane nisze i zostajesz oflagowany z automatu przez konkurencje.


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - VoreCC - 04-02-2018 00:31

Obserwuję, sam zacząłem dziś działać krok po kroku według poradnika Vasakiego. Ogrom tego wszystkiego cholernie przytłacza na początek, ale fajnie widzieć takie rezultaty jak twoje Wink


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 04-02-2018 09:52

Dzień 3
Wczoraj okazało się, że certyfikat SSL, który kupiłem nie może być zainstalowany bo mam przecież hosting współdzielony Lol Tak to jest jak najpierw coś się kupi, a potem myśli czy będzie to użyteczne. Zostaje więc spuszczenie certyfikatu w kiblu albo wykupienie hostingu z własnym IP.
Upubliczniłem w końcu pierwszy film i dodałem do niego troche komentarzy - będe go w najbliższych dniach pompował wyświetleniami żeby trochę podbić w rankingach, tym bardziej, że konkurencja na tej niszy jest dość duża (z filmami po 100K views). Zrobiłem też landing page pod kolejną niszę i dużą część materiałów pod filmik, który będe składał dzisiaj. Dalej linkowałem sociale - tym razem na Google Plus.
Z racji tego, ze dziś niedziela to raczej nic prócz filmu robił nie będe Wink

Wydane: ~$3 na wyswietlenia

Zarobione: $46.52


[Obrazek: 03l.jpg]