Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! (/Temat-Mega-Szal-Aplikacje-Za-Darmo-132761)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 100zł !!! Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - Kerehan - 23-05-2016 11:50

(23-05-2016 09:02)Alerin napisał(a):  Nie da rady, zostały 4 ostatnie aplikacje. Potem cena idzie w górę. Może jeszcze wystawię 10 ale wątpię. Po prostu zrobiła mi się nadwyżka aplikacji Smile


"Nadwyżka" No tak Big Grin
http://scr.hu/9c48/r56en


RE: 100zł !!! Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - PawelC - 23-05-2016 16:13

No ladnie wkleiles rozmowe Big Grin

A potem postawnie i wszyskie apki lecą jedna po drugiej....


RE: 100zł !!! Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - Alerin - 23-05-2016 21:19

Od razu Smile
Tak dla ciekawoskich, liczba moich domen 110, liczba konta na których są robione aplikacje 80, liczba IP, za każdym razem inne. Liczba IP serwera na którym są tworzenie aplikacje, 16. Powiązanie 2%. Sansa na stworzenie aplikacji z tego samego systemu 1%. Maksymalna ilość aplikacji na jednym koncie 2.

Więc nic tutaj nie padnie Smile

---
Skoro nadal chcesz drążyć temat to co lepsze, krojenie szynki nożem czy krajalnicą?
Mnie się wydaje że idzie technika do przodu i szybciej jest krajalnicą oraz równiej niż ręcznie. Tak właśnie powstają moje aplikacje Smile
Godziny pracy na automat który jest wydajny i posiada 100% akceptacji aplikacji Smile


RE: 100zł !!! Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - Kerehan - 27-05-2016 09:40

(22-05-2016 23:16)Alerin napisał(a):  Happy Hours!

10 aplikacji w cenie 100zł Smile Długo taka promocja się nie powtórzy, więc zapraszam Smile

Happy Hours przez cały tydzień Huh Big Grin


RE: 100zł !!! Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - piotrgk4 - 27-05-2016 10:03

Kupiłem. Jestem zadowolony. Facet ogarnięty i sporo czasu mi poświęcił, podał wiele cenny informacji oraz czasem mówił krok po kroku co robić. Polecam Smile


RE: 100zł !!! Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - Alerin - 27-05-2016 22:06

Aplikację z wyprzedaży się skończyły.
Jest nowa pula aplikacji stworzona przez nowy algorytm (sposób).
Co daje nowy algorytm?
50% mniejsze ryzyko że aplikacja padnie z dupy.
40% szansy na odzyskanie aplikacji gdy padnie nam konto
30% mniejsza podatność na blokadę przy spamie

Statystyki wyciągnięte z testów 30 aplikacji.
2 Aplikacje (2k userów na jedną app) nadal wytrzymują spam codziennie od miesiąca.

Do każdej aplikacji dorzucam dostęp do spam bota za darmo.
Bot jest w fazie beta testów więc możecie zostań poinformowani że np przez 15 minut o x godzinie nie będzie działał.

Zalety bota, do 10k postów na ~5 sekund (czas reakcji graph, można zwiększyć ilość postów lecz na własne ryzyko).
Możliwość planowania postów o x godzinie oraz y godzinie skasowaniu.

Do każdej aplikacji wystawiam fakturę. Możesz sobie bez problemu wliczyć w koszty.


RE: 100zł !!! Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - TM heheszky - 27-05-2016 22:31

Jak najbardziej na + polecam Wink


RE: Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! - Alerin - 16-06-2016 19:44

Zapraszam po darmowe aplikacje Smile


RE: Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! - Hybrid1990 - 16-06-2016 19:46

Biorę app

@edit
otrzymałem aplikację za darmo impreza


RE: Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! - Jatutylkopatrze - 16-06-2016 19:48

biore ap Big Grin