Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ściąganie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Ściąganie ? (/Temat-Sciaganie-132274)

Strony: 1 2


RE: Ściąganie ? - PaulRcootiC - 13-08-2016 21:37

(13-08-2016 20:46)dzikiden napisał(a):  sciaganie?Smile skandal zeby nieSmile

Po co odkopywać stary temat ? pokerface


RE: Ściąganie ? - Begrezen - 13-08-2016 23:19

sciaganie jest dla ameb umyslowych, a potem sie dziwcie co za głąby siedzą w rządzie Xpokerface
ja jakoś nigdy nie ściągałem i prawie nigdy się nie uczyłem(tylko coś tam na przerwach wiadomo) i wpadały 3-jeczki i 4-eczki Sex
PS
mowa tu oczywiscie o szkole sredniej. bo nizej to taka latwizna że nie ma o czym mowic xD


RE: Ściąganie ? - Czaq - 13-08-2016 23:34

(13-08-2016 23:19)Begrezen napisał(a):  sciaganie jest dla ameb umyslowych, a potem sie dziwcie co za głąby siedzą w rządzie Xpokerface
ja jakoś nigdy nie ściągałem i prawie nigdy się nie uczyłem(tylko coś tam na przerwach wiadomo) i wpadały 3-jeczki i 4-eczki Sex
PS
mowa tu oczywiscie o szkole sredniej. bo nizej to taka latwizna że nie ma o czym mowic xD
Noo no, mamy tutaj geniusza Cool na 3jeczkach i 4eczkach jeśli jechales bez sciag to oznaka, że będziesz dobrą głową państwa!

Co do tematu to oczywistym jest, ze warto ściągać na tematach/przedmiotach które nas nie interesują a musimy je zaliczyc.


RE: Ściąganie ? - Viv23 - 29-09-2016 14:27

Szkoła już za mną Smile oczywiscie siagalaem xd


RE: Ściąganie ? - kyniu - 06-10-2016 19:28

Ja tak samo - nie wyobrażam sobie żeby nie ściągać (szczególnie z przedmiotów które wg mnie były nie przydatne w moim życiu)...


RE: Ściąganie ? - IgnacJerema - 13-10-2016 00:08

Wiele razy było tak, że ludzie ściągali, ja się uczyłem i okazywało się że wszyscy mają 5, nawet największe ćwoki a ja kończyłem z -4. Od tamtego czasu zacząłem ściągać kiedy mogę. Plus z tego taki że ja jestem na uczelni a oni pod sklepem. Pozdrawiam


RE: Ściąganie ? - piotrgk4 - 13-10-2016 01:43

@[Begrezen] Przepraszam za odkop ale mocno się nie zgodzę z Pana wypowiedzią Smile
Jako że nie dawno skończyłem szkołę to powiem że wiele razy ściągałem gdyż wiedza którą nam przekazywano była debilna... Jako technik informatyk wiele razy uczono nas standardów sprzed 25 lat... Uczono nas pod grafików, programowanie, sieci lokalne, bazy danych.... Po jakiego grzyba mi informacje z 10 dziedzin jak nawet jednej poprawnie nie ogarnialiśmy... Nie mówiąc już o debilnych data z historii... Rozumiem że ważne jest wiedzieć jak się kiedy działo itp ale uczyć się dat z każdego kraju nas otaczającego 500 lat wstecz? Totalny bezsens...
Z pełną premedytacją piszę że ściągałem i nie żałuje...
Nie popieram ściągania bo często zacierałem granicę uczenia się z wygodą.
To jest moje zdanie i szanuje innych poglądy Smile Od taka moja wypowiedź


RE: Ściąganie ? - Begrezen - 13-10-2016 01:47

wystarczy w miarę słuchac i byc skupionym na lekcjach to ani uczenie sie ani sciaganie nie bedzie potrzebne Sex
#takbylo


RE: Ściąganie ? - Nomi - 30-03-2017 19:22

hohoho szkola kiedy to bylo Big Grin najlepszy jest dlugopis gdzie mozesz wyciagnac z niego sciage Big Grin


RE: Ściąganie ? - kenzo540zen - 19-12-2020 00:44

Podziwiam ludzi ktorzy nie sciagali, ja zaczalem w gimnazjum i juz nigdy nie skonczylemSmile