Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawo jazdy pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Prawo jazdy pytanie (/Temat-Prawo-jazdy-pytanie-120519)

Strony: 1 2


RE: Prawo jazdy pytanie - pacman - 02-09-2015 18:55

Nie kombinuj z żadnymi łapówkami. Najgorsze co możesz zrobić to się teraz poddać albo powiedzieć sobie że robisz przerwę i spróbujesz np. za kilka miesięcy. Ciśnij do skutku aż w końcu zdasz, znam takich, którzy zdawali nawet po 10 razy i nie we wszystkich przypadkach można to tłumaczyć brakiem umiejętności tylko po prostu pech. Wiadomo, że na to składa się wiele czynników czy to egzaminator, stres czy choćby warunki pogodowe. Idź na luzie na następny egzamin i nie myśl co to będzie jak znowu nie zdasz, w końcu dopniesz swegoSmile


RE: Prawo jazdy pytanie - Sholm - 05-09-2015 14:58

Ja sam zdałem za 4, ale wiem w czym był mój problem. Idąc na egzamin, miałem nastawienie że i tak nie zdam, nawet w trakcie egzaminu, kiedy egzaminatorowi się coś nie podobało, myślałem że i tak już nie zdałem i wtedy zacząłem robić głupie błędy...

Uwierz siebie, powtarzaj że zdasz, że potrafisz..

Kiedy tak myślałem zdałem od razu. Szkoda tylko 3 zmarnowanych szans.


RE: Prawo jazdy pytanie - Artinesse - 08-09-2015 11:24

Zapomniałam jeszcze dodać że do egzaminu wewnętrznego teoretycznego u mnie w ośrodku był taki wymóg że trzeba było zdać test trzy razy danego dnia i mieć 100% dobrze. Nie mogłam sobie z tą teorią dać rady, chciałam rezygnować a mimo tego sobie jakoś poradziłam. Także dasz radę, trzeba próbować do skutku.


RE: Prawo jazdy pytanie - Madroxx - 08-09-2015 11:34

Może po prostu prawo jazdy nie jest dla Ciebie Smile


RE: Prawo jazdy pytanie - PremAccHack - 08-09-2015 11:34

Ja zdawałem od razu na B i A2 w tym samym czasie. Zdałem za 3 razem na B i A2 także troszkę kasy poszło się jaba* ale teraz mam spokój Big Grin


RE: Prawo jazdy pytanie - Roxi5017 - 08-09-2015 11:47

Trzeba isc na luzie i miec wy*ebane na docinki egzaminatora Wink Mialam najgorszego z mojego osrodka i zdalam Tongue A teoria to banalna byla, 100% Wink


RE: Prawo jazdy pytanie - count765 - 08-09-2015 12:48

Cytat: Może po prostu prawo jazdy nie jest dla Ciebie Smile

Mi też tak mówiło wiele osób, a zdałem i dzisiaj świetnie sobie radzę.


RE: Prawo jazdy pytanie - ediMora - 19-09-2015 09:36

jedź na Ukraine i kup prawko.


RE: Prawo jazdy pytanie - konek3 - 21-09-2015 14:03

Jak cię przyłapią na łapówce, to będziesz miał ogromne problemy, lepiej się po prostu pomęczyć i zdać legalnie Smile