Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z Mazur - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik z Mazur (/Temat-Dziennik-z-Mazur-115699)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik z Mazur - selfie - 10-06-2015 15:35

Mówiłem o wyszukiwarce forumowej, nie interesuje mnie co znalazłaś na zagranicznych forach.

I było to adresowane do tego Wink

"tylko, że nie mam czasu na śledzenie wątków, których jest tu kilkanaście tysięcy, a które i tak niczego nie wyjaśniają."


RE: Dziennik z Mazur - mazurzanka - 10-06-2015 15:35

(10-06-2015 15:04)Voldir napisał(a):  Umiejętność życiowa nie polega na gotowaniu obiadu, tylko na znalezieniu swojego miejsca na ziemi.

Moja droga.
Jeśli ma się żonę/narzeczoną/dziewczynę w ciąży, to jednak wypadało by posiadać taką umiejętność. To nie są Moje Niemcy, bo Moim krajem jest Polska i tak pozostanie póki, co, ale dość już tych patriotycznych pierdół. Jeśli wg. Ciebie to nie jest przydatna umiejętność w życiu czy chociażby chęć, by wyręczyć swoją partnerkę, to ja nie wiem jakimi wartościami w życiu, Ty się kierujesz. Nie mam więcej pytań facepalm

W Polsce również są bary, knajpy, restauracje, ale różnica jest taka, że Polaków nie stać na to, żeby przesiadywać w nich codziennie. Tu jest różnica, a nie, że chodzi o nie traktowanie kobiety jako kury domowej. Pracowałem w Niemczech jako hydraulik przez 5 lat i za głupie zamontowanie kibelka, Niemiec płacił nawet do 300€. To, że mają wszystko gotowe, to jest takie dobre? To jest w ogóle nie praktyczny naród i do wszystkiego wołają fachowców. Spotkałem się z Niemcem, który potrafił zadzwonić do mnie o 17 godzinie, żebym mu przyjechał i wymienił słuchawkę od prysznica, bo starą niestety złamał.

To są twoje poglądy. Ja uważam, że o to są restauracje aby mąż zabrał żonę na obiad. Poza tym wspólne obiady już dawno się nie praktykuje, bo jada się podczas przerw w pracy.

Ciąża trwa 9 m-cy, a Polki rodzą średnio 1,4 dziecka prze całe życie, więc jest to tylko epizod w życiu a nie jakiś tam stały element.

Polaków nie stać? - Najtańsze łózko w naszych pensjonatach kosztuje 130 zł. Apartament powyżej 500 zł, a trudno sobie zarezerwować miejsce, bo już we wrześniu są zaklepane wszystkie miejsca na następny rok.
Załatwienie biletu lotniczego do Egiptu i innych kurortów graniczy z cudem, bo Polacy podróżują nie tylko za praca, ale by odpocząć. Na nowych osiedlach buduje się wille, a pod domami stoją luksusowe samochody, więc nie mów, że Polaków nie stać.
A co do ustawiania kibelków", to tak jak za korzystanie z muzyki powinni płacić tantiemy za każde spłukanie wody.

(10-06-2015 15:35)selfie napisał(a):  Mówiłem o wyszukiwarce forumowej, nie interesuje mnie co znalazłaś na zagranicznych forach.

I było to adresowane do tego Wink

"tylko, że nie mam czasu na śledzenie wątków, których jest tu kilkanaście tysięcy, a które i tak niczego nie wyjaśniają."
Trudno w jeden dzień przeczytać kilkanaście wątków, dlatego potrzebna jest pomoc kogoś, kto się w tym orientuje. Z przykrością muszę stwierdzić, że Polacy są mało gościnni, a Rosjanie, Niemcy i Niderlandczycy na podobnych forach udzielali dokładnych objaśnień.
Póki co mam już dwie zaklepane prace online, a czy znajdę coś na polskich portalach to się okaże. - jak na razie zero propozycji współpracy.

(10-06-2015 14:55)szykiryki napisał(a):  Czy tylko ja mam wrażenie, że to jakieś mazurskie alter-ego Pani ze śląska, która ostatnio też usilnie poszukiwała tutaj informacji i dostała 2-tygodniowego bana?
Gastarbeiter to chyba na śląsku się mówi? Smile

To byla Haneczka- przypomnialam sobie Tongue
Nie rozumiem co ma Pani przeciwko ludziom z Mazur i ze Śląska i nie wiem do czego pani pije?
Co mają Mazury wspólnego ze Śląskiem poza wspólnymi polsko-niemieckimi korzeniami?
Podobnie zresztą jak Kaszubi. Takie to dzieje, że Kaszubi, Ślązacy i Mazurzy używają często naleciałości niemieckich, bo nasi przodkowie nie znali polskiego.
Gastarbeiter to niemiecki rzeczownik, używany na Kaszubach, Śląsku Mazurach, Warmii i czasami w okolicach Poznania, Wrocławia i Szczecina.
Jak mawiał pan Popiołek w serialu DOM - na ziemiach wyzyskanych.
Polska nie jest monolitem narodowościowym, kulturowym i językowym.


RE: Dziennik z Mazur - Voldir - 10-06-2015 16:21

Del. Szkoda czasu.


RE: Dziennik z Mazur - mazurzanka - 10-06-2015 17:10

(10-06-2015 16:21)Voldir napisał(a):  Del. Szkoda czasu.
Mógłbyś się ode mnie odczepić? Wyżywaj się na silniejszych od siebie, a nie na słabszych, bo atakowanie słabszych chluby ci nie przynosi.
Czy brużdżę na twoich tematach? Nie! - Więc zostaw mnie w spokoju i przestań wsadzać nos w moje sprawy, które ciebie nie dotyczą.


RE: Dziennik z Mazur - Voldir - 10-06-2015 17:20

facepalm


RE: Dziennik z Mazur - Toskan - 10-06-2015 17:28

Przesada juz w tym watku... Smile

Tak dla rozluznienia tematu...
wiecie dlaczego kobiety maja krotsze stopy?
....zeby mialy blizej do zlemozmywaka ; )

Co zlego to nie ja ; p zmykam... hehe


RE: Dziennik z Mazur - Gore - 10-06-2015 18:34

Cały offtop (co nie oznacza, że wszystkie wiadomości) zostały zgłoszone.
@[Coristo] Zrób coś z tym tematem.


RE: Dziennik z Mazur - Voldir - 10-06-2015 18:47

Nie wiem w ogóle w jakim celu znalazło się to w dziennikach pracy.


RE: Dziennik z Mazur - jasieeks - 10-06-2015 18:57

Też jestem z mazur i też jak WSZYSCY czekam na oznaki zarobku w internecie, POWODZENIA Huh


RE: Dziennik z Mazur - mazurzanka - 10-06-2015 18:58

(10-06-2015 18:47)Voldir napisał(a):  Nie wiem w ogóle w jakim celu znalazło się to w dziennikach pracy.
Gdybyś nie właził to swoimi buciorami i nie zaśmiecał tematu, to byłby to dzienni.
Ale ty lubisz znęcać się nad słabszymi i walić smród, gdzie tylko się da. A już najbardziej przeszkadza tobie to, że w przeciwieństwie do ciebie komuś chciało się uczyć i zdobyć wykształcenie. Sam napisałeś, że nienawidzisz studencików.
Dorosnę do tego, aby za to że smrodzisz w moim ogródku zrewanżować się tym samym.

(10-06-2015 17:28)Toskan napisał(a):  Przesada juz w tym watku... Smile

Tak dla rozluznienia tematu...
wiecie dlaczego kobiety maja krotsze stopy?
....zeby mialy blizej do zlemozmywaka ; )

Co zlego to nie ja ; p zmykam... hehe
Dlatego, aby kobiety miały bliżej do tłuczka do koletów, żeby facetów walić po łepetynach.
Za oddech od tych nadętych postów, tym razem tłuczek ciebie ominie.

(10-06-2015 18:57)jasieeks napisał(a):  Też jestem z mazur i też jak WSZYSCY czekam na oznaki zarobku w internecie, POWODZENIA Huh
Dzięki... jak na pierwszy dzień poszło nieźle 25,5 Euro za trzy godziny jako Online Assistans i 20 Euro za kartki.