Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org (/Temat-Mentor-Zarabiaj-z-Ciamciajem-oficjalny-mentor-Astrocash-org-65508)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - fr3sm4k3r - 28-05-2013 16:29

Witam od miesiąca zacząłem ogarniać temat PPA znam już jakieś podstawy i szukam dobrego mentora co powie o sposobach promocji SEO,niszach(oczywiście nie gotowce ale jakieś sposoby szukania ich) itd. Pisałem już do paru mentorów ale od większości raczej dowiedziałem się rzeczy które są zawarte w większości darmowych poradników że trzeba zrobic bloga+yt+katalogi seo , szukaj nisz na yt,google trends itd .I tu mam pytanie do Ciamciaja albo do kogoś kto z nim współpracuje czy można dużo się od ciebie/niego dowiedzieć(podstawy oraz jakieś zaawansowane rzeczy itd) i przy odpowiednim nakładzie pracy naprawdę przynajmniej to minimum zarobić czy jest to kolejny mentor który powie zrób bloga,zrób filmik na yt poda parę już naprawdę oklepanych nisz i dziękuje zarabiaj ?Pytam bo z tego tematu raczej się dowiedziałem że tylko po długim czasie odpisujesz Big Grin A nie chce tracić czasu na kolejnego niby mentora Smile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 29-05-2013 08:37

Problemy z odpisywaniem były spowodowane wyjazdami, aktualnie nie mam takich problemów.

Co do tego czego ucze, wystarczy, ze zadasz mi pytania. Myśle ze mogę powiedzieć ze znam się na pozycjonowaniu, niszach, przekonywaniu ludzi i podnoszeniu przez to konwersji, nakierowywaniu dobrego trafficu na strone, black hacie oraz social media Smile Sprawdź mnie po prostu Smile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 29-05-2013 08:38

Poradnik do GSA już się tworzy

[Obrazek: nsaj2jM.png]

W pierwszej części będzie opis programu oraz głownych funkcji i ustawień z czym wiele osób ma problem (filtry, proxy, multithreading, opis kolorów linkow, co gdzie się znajduje itp).

Druga część to będzie własny projekt, do jakich silników dodawać linki itp, postaram się oba wypuścić jak najszybciej, może jeszcze w tym tygodniu, ale proszę o wyrozumiałość bo.....
[Obrazek: lgt8b1c.png]



RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - vankosiara - 29-05-2013 12:33

Łiii Huh
Chyba się do Ciebie przeniosęCool, bo jak na razie z Diqitonem przez cały miesiąc nic nie zarobiłem (no dobra.. 0.64$..) i ogółem mało pomagał, jeżeli chodzi o pozycjonowanie.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Sloniasek - 29-05-2013 12:46

Ja pytałem o jakieś sposoby wyszukiwania nisz i podał mi niestety stare oklepane sposoby szukania nisz >.<


Odp: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 29-05-2013 12:49

Szukania jakich nisz? Mam Ci podać niszę kreatywne? Czy nauczyć bycia kreatywnym? Bez sensu... sposób szukania kreatywnej niszy własnej...Nie istnieje coś takiego ;p na to się wpada,masz talent albo nie,ja mogę Cię naprowadzić i doradzić... czy może komuś zrobić przelew od razu? Smile

Inne niszę normalne,znane i mniej znane mogę Ci podać...a co z tym zrobisz...

Wysłane z Phone'a


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 30-05-2013 11:37

Pierwsza czesc poradnika o GSA Search Engine Ranker jest już na blogu, druga czesc bedzie o wlasnym projekcie.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Mrostry0407 - 30-05-2013 22:40

Będzie mozliwosc akceptacji w piątek?


Odp: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 31-05-2013 00:52

Codziennie akceptuje po rozmowie ze mną Wink

Wysłane z Phone'a


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 31-05-2013 10:00

Chcielibyście narzędzie do masowego pingowania linków online z listy dla moich poleconych?