Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 (/Temat-Na-kogo-zaglosujesz-Wybory-prezydenckie-2015-112122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - szykiryki - 10-05-2015 09:01

Nie napisałeś oczywiscie, ze ktoś tutaj łamie ciszę wyborczą, ale to Twoje "westchnienie"- 'ludzie, jest cisza wyborcza'- może sugerować niektórym tutaj, że nie powinni w ogole zabierac głosu do 21.

Dobra, koniec jałowej dyskusji- na wybory zasuwać! Smile


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - tylkojedno - 10-05-2015 09:03

Czyli sobie interpretujesz jak chcesz, wiec nie naskakuj na mnie że łamię coś.
Oczywiście każdy ma głos i przecież pisze żeby wziąć długopis i zagłosować. So...


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - mateusz2045 - 10-05-2015 11:50

Zrobione Wink Teraz czekamy


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - sheko12 - 10-05-2015 14:41

Zagłosowane na człowieka, który ma poparcie wśród młodych Wink


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - notentego - 10-05-2015 15:32

@[szykiryki] na którego z kandydatów zagłosowalas? Tongue


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - szykiryki - 10-05-2015 15:41

na jedynego słusznego Smile. Choć były z tym małe problemiki, bo jestem obecnie poza granicą naszego pięknego kraju!

Tylko widzisz, ja już jestem stara, więc mam trochę inne podejście niż Wy Smile.
Mam dobrą pracę- co jest wypadkową skończonych studiów+licznych kursów, studiów podyplomowych, staży na studiach, pracy za granicą (licealne wyjazdy w celu zarobienia na pierwszą furę). Nie wybieram się za granicę...
Mam okazję "dorobić" w Internecie- choć te zarobki już dawno przekroczyły sumy zarabiane w normalnej pracy Smile
Buduję chatę z narzeczonym z własnych środków finansowych, bez kredytu, więc niespecjalnie interesuje mnie oprocentowanie kredytów.
Na emeryturę odkładam sobie sama comiesięczną, żelazną kwotę, bo nie wierze w ZUS (choć jakieś drobniaki tam są, w koncu pracuje od 10 lat legalnie Tongue).
Mam fajnych przyjaciół, rodzinę, na którą zawsze mogę liczyć.

Powiedz mi więc- co te wybory zmienią w moim życiu? Absolutnie NIC!
Od zawsze byłam wychowana na modłę, że wszystko zależy ode mnie.
Jeśli ktoś sądzi, że jego przyszłość zawodowa zależy od urzędującego prezydenta to musi mu się żyć fajnie w tej ułudzie ;]


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - feellove - 10-05-2015 16:08

@szykiryki, szczerze zazdroszcze i sam daze do takiego stanu rzeczy ;].

Najgorsze jest to, ze moja fejsowa tablice zasypuja zdjecia tego typu-> równowazne z niewaznym glosem. Troche smutne, zwlaszcza, ze znajomi w większośc w wieku 22+

[Obrazek: efzvVqA.png]

Już kilkanaście takich kart z niby "smiesznymi" dopiskami zauzwaylem...;/


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - mateusz2045 - 10-05-2015 16:11

Idioci...


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - feellove - 10-05-2015 16:14

Wiadomo, ze jak na 100 osób trzy wpiszą na karcie Pszczółka Maja, Zenek Martyniuk czy Adam Małysz to nic to wiele to nie zmieni.
Ale zeby swiadomy obywatel szedł na wybory tylko po to, by zrobić fotkę swojego 'wyboru'. To smutne ;/


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - tomswi - 10-05-2015 16:32

(10-05-2015 16:08)feellove napisał(a):  @szykiryki, szczerze zazdroszcze i sam daze do takiego stanu rzeczy ;].

Najgorsze jest to, ze moja fejsowa tablice zasypuja zdjecia tego typu-> równowazne z niewaznym glosem. Troche smutne, zwlaszcza, ze znajomi w większośc w wieku 22+

[Obrazek: efzvVqA.png]

Już kilkanaście takich kart z niby "smiesznymi" dopiskami zauzwaylem...;/

Jeśli postawiłby X w jakiejś kratce to głos jest ważny, choćby sobie męskie narządy malował po kartce, ale fakt szkoda że ludzie mają to w dupie.