Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Hickari - 17-10-2019 19:41

(17-10-2019 19:13)Vicek napisał(a):  Witam od prawie miesiaca nie mam zadnej nowej ankiety,mam kompletny uzupelniony profil,ktoś pomoże?? brakuje tylko 0,30 do wypłaty,kiedy najczesniej wpadaja???
Wydaje mi się że to wszystko randomowo, ale ja zauważyłem że bodajże najwięcej ankiet miałem o 2 rano, jednkże ankiety trafiały się o każdej godzinie Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 18-10-2019 03:37

ja mam pecha ostatnio do ankiet najpierw tłumaczenie z rosyjskiego na angielski nie zaliczyli nie wiem czemu mimo że znam 2 języki później ankieta z kamerką aby połączyć się z innym kto wypełnia ankietę oczywiście anulowałem teraz ankieta że mam z kimś pogadać przez głośnik oczywiście też anulowałem


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - nitrospect - 21-10-2019 18:36

Dzis dostałem ankiete za 1f i mi odrzucili choć czytałem wszystko dokładnie i wypełniałem..
tak samo przedostatnio za 3.9f

ktoś ma podobnie?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 21-10-2019 18:47

Ja dziś miałem 2 ankiety w tym samym czasie, miałem też właśnie za 1f i jeżeli to ta sama ankieta co ty miałeś, to w jednym pytaniu trzeba było zaznaczyć Other i wpisać bodajże piąte słowo z podanego tam zdania, a w kolejnym pytaniu chyba czwarte słowo z podanego zdania.

EDIT: Wow ale dziś sypie ankietami Big Grin Kolejna za funta


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - SterydKrD - 21-10-2019 22:39

Wpisywaliscie po polsku a trzeba po angielsku


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - koorteo - 24-10-2019 12:46

9 dni - 4 ankiety wypełnione - £3.84 (do jakis 4-5 nie załapałem się, czasowo).
Wypłata jest od 5? Pobierana jest jakaś opłata przelewowa na PP?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Voldimer - 24-10-2019 12:47

Tak wypłata od 5 i nic nie pobiera


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 25-10-2019 13:46

dziś po 10 wyświetliły mi się 2 ankiety w tym samym czasie od tego samego badacza ale na inny temat i każda za 1,25 £ ale udało się zrobić tylko jedną drugiej już nie było Smile przed chwilą kolejna ankieta za 3,50£ Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patryllo24 - 25-10-2019 19:53

u mnie tylko jedna dzisiaj za 2.50, wczoraj kompletnie nic Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patryllo24 - 26-10-2019 19:12

Ktoś miał coś dzisiaj ? u mnie kompletne echo, ma to związek z weekendem ? Smile