Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE - olekn1 - 06-07-2019 08:15

Śledzę dziennik od samego początku Wink szczere gratulacje za to jak się rozwinąłeś i widać jak ciężka praca i dążenie do celów owocuje Big Grin powodzenia w rozwijaniu biznesów, patrząc na ten rozwój to nie zdziwię się jak w najbliżych latach bedziesz zarabiac miliony Cool


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE - Yabuza - 07-07-2019 13:03

Gdzie kupujesz domeny? Kupujesz tanie na rok, czy kupujesz tam gdzie najtaniej przedłużenie?


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE - patttson - 08-07-2019 13:49

Na logikę skoro Mateuszowi pozycjonowanie tych stron zajmuje pewnie prawie cały okres ważności domeny to logiczne, że lepiej wziąć te z mniejszym przedłużeniem Wink


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE - JohnyPrezes24 - 08-07-2019 14:45

Gratki Smile. Czym konkretnie się zajmujesz , jeśli można wiedzieć?


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE - jarunioo7 - 09-07-2019 20:25

Szczere gratulacje! Planuj życie cały czas i celuj wyżej niż Ci sie wydaje, że możesz ziom! Wink


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE - Mailowiec - 09-07-2019 21:45

GRatulacje! Zmotywowałeś mnie do działania.


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE - zgtrx - 10-07-2019 20:20

Nieźle się tu podziało przez długi czas. Smile
Jeśli chodzi o program sklepu internetowego, wordpress czy presta?
Może jakiś inny?

Sam stawiam właśnie sklep i pielęgnuję umiejętności seo, dlatego pytam kogoś doświadczonego.


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE - Mailowiec - 13-07-2019 21:50

(10-07-2019 20:20)zgtrx napisał(a):  Nieźle się tu podziało przez długi czas. Smile
Jeśli chodzi o program sklepu internetowego, wordpress czy presta?
Może jakiś inny?

Sam stawiam właśnie sklep i pielęgnuję umiejętności seo, dlatego pytam kogoś doświadczonego.

Tylko autorskie rozwiązania.


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE - Differrus - 14-07-2019 18:00

(13-07-2019 21:50)Mailowiec napisał(a):  
(10-07-2019 20:20)zgtrx napisał(a):  Nieźle się tu podziało przez długi czas. Smile
Jeśli chodzi o program sklepu internetowego, wordpress czy presta?
Może jakiś inny?

Sam stawiam właśnie sklep i pielęgnuję umiejętności seo, dlatego pytam kogoś doświadczonego.

Tylko autorskie rozwiązania.
Czemu jeśli mogę wiedzieć?
Wiem, że tego typu rozwiązania mają sporo zalet, ale również trochę wad i nie uważam, że są na tyle lepsze żeby od razu odrzucać inne opcje


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE - mgll - 14-07-2019 18:07

(14-07-2019 18:00)Differrus napisał(a):  
(13-07-2019 21:50)Mailowiec napisał(a):  
(10-07-2019 20:20)zgtrx napisał(a):  Nieźle się tu podziało przez długi czas. Smile
Jeśli chodzi o program sklepu internetowego, wordpress czy presta?
Może jakiś inny?

Sam stawiam właśnie sklep i pielęgnuję umiejętności seo, dlatego pytam kogoś doświadczonego.

Tylko autorskie rozwiązania.
Czemu jeśli mogę wiedzieć?
Wiem, że tego typu rozwiązania mają sporo zalet, ale również trochę wad i nie uważam, że są na tyle lepsze żeby od razu odrzucać inne opcje

Jak mniemam Mailowiec miał na myśli to, że @[mahuzz] nie będzie chciał się podzielić swoim sposobem, bo to jego sposób na zysk. Coś jakby podobnego do niszy. Przynajmniej ja tak zrozumiałem Wink