Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - zawi3j - 24-03-2018 11:18

O..... Gratuluje sledze twój dziennik 2 lata i sam nie wierze co widze Wink Ale po takim pierd... musialem coś napisac Huh


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Hexagon. - 24-03-2018 11:25

Graty Mahuzz aż mnie dupa zapiekła Lol


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Lanserek - 24-03-2018 11:29

Gdyby nie Ty to nigdy nie zarobiłbym tyle w internecie. Smile Zamiast oglądać pajaców motywacyjnych zawsze zaglądałem do Twojego dziennika i to dawało mi wystarczającego kopa do pracy. Widząc jak osiągasz swoje cele sam obierałem dla siebie coraz większe. Żałuję tylko, że nie poszedłem tak jak ty w odnowienia jeśli chodzi o suby i tego że tak duża fala banów poleciała na moje strony, bo gdyby nie to to może bym cie dzisiaj jakoś dogonił Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Bartolini24 - 24-03-2018 11:55

Gratulacje mordeczko, jak wiesz cały czas śledzę, kibicuje i czekam na dalszy rozwój sytuacji Big Grin
Potrafisz zmotywować Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - grubyst - 24-03-2018 11:59

Gratulacje Mati! Zdecydowanie jest to najlepszy dziennik pracy jaki kiedykolwiek powstał na tym forum.

Rób swoje dalej bo masz umysł przedsiębiorcy i potrafisz to wykorzystywać.

Życzę Ci abyś któregoś dnia popijał drinki z palemką na wymarzonych wakacjach i nie martwił się niczym bo na koncie kilka baniek Smile

Wszystkiego dobrego!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - fusek - 24-03-2018 12:26

Ej no ziom dzięki za pamięćWink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - jarunioo7 - 24-03-2018 12:36

Gratulacje! Co tu dużo mówić..

~Kękę - Zrobiłeś to chłopak - obadaj tą nutke na spotify albo soundcloudzie. Pasuje do sytuacji Wink

Jedna rzecz mi sie tu tylko nie podoba, Ty wiesz co mam na myśli, rozmawialiśmy o tym ze 100 razy hehe. Może kiedyś sie dasz przekonać Tongue 3maj sie!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - precell - 24-03-2018 12:50

Również śledzę Twój dziennik, od nie pamiętam kiedy ;-) Do tej pory dziwi mnie, jak tak młoda osoba może wykręcać takie dniówki :-)

Gratuluję samozaparcia, którego mi często brakuje i że, nie poszedłeś w ślady Twoich rówieśników (jabolek w parku Jerk).

Życzę Ci dalszych sukcesów i żeby Ci woda sodowa nie uderzyła do głowyTongue


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - flown - 24-03-2018 13:32

Super wyniki kręcisz, tym bardziej w Twoim wieku Wink Wejść z takimi pieniędzmi w dorosłość to ogromna szansa na fajne życie, także korzystaj z niej mądrze Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zawik - 24-03-2018 13:34

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować. Obserwuję bez przerwy od drugiego rozdziału, wtedy gdy akurat zacząłem się interesować tym forum. Cały dziennik od początku do końca przeczytałem dwa razy, tak o dla motywacji. Chyba pora na 3 Smile
Może kiedyś u mnie też nadejdzie taki moment, że będą leciały sumy chociażby w niewielkim stopniu zbliżone do Twoich.
GRATY! Smile