Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- lukaszci06 - 26-03-2009 22:01

zapisany w e-dollar


- mattys5 - 28-03-2009 12:31

Sniechu co się stało??? w ogole nawet nie potwierdzasz czy jestesmy pod Tobą :shock:
chyba nie ma sensu klikac.. nawet nikt sie wiecej nie chce zapisać bo zero Twojego zainteresowania od kilku dni :-| no trudno.. :-D


- MoneyMaker - 28-03-2009 13:18

Sniechu jest zajęty, bo łazi po lochach i rąbie potwory :->
A zawzięty jest strasznie na te bestie, bo jest już wskoczył na listę Top Players

Sniechu, kiedy będzie refback w DT, czyli kiedy zakładasz szkółkę wiedźminów ? A jak zapisze sie mala1969, to będziemy mieli nawet jedną wiedźminkę :idea:


- Sniechu - 28-03-2009 15:29

Przepraszam Was bardzo, ale nie miałem przez ostatnie dni głowy do tego. Potwierdzam zapisy w e-dollar takich osób jak:
kasper93, MoneyMaker, NTx, mattys5, mala1969, lukaszci06, borowiakm.

Ponadto potwierdzam także zapisy NTx w:
PalmBux, e-dollar - już wcześniej potwierdziłem, InfiniteBux, MyProBux, EraBux, NextGenPT.

Za chwilę dopiszę wszystkich do pierwszego postu, dam też aktualne staty. Co do DT, za chwilę będzie dodane tylko nie wiem, czy ktoś się pode mną zapiszę w refbacku w grze online, więc trochę z tym zwlekałem. :-)

MoneyMaker napisał(a):A zawzięty jest strasznie na te bestie, bo jest już wskoczył na listę Top Players

Nawet nie wiedziałem o tym. :-P


- mala1969 - 28-03-2009 15:31

Wiedzminka by była ze nie ne najgorsza :idea: to prawda, ale nie zapisze sie do gry gdzie chodzi się po lochach ( mam klaustrofobie) i rąbie potwory (zabijać biedne zwierzątka-a fe :shock: )... A dużo tego złota sie w grze zdobywa :?: Ile to złoto kosztuje :?: A da się na tym zarobić :idea:


- MoneyMaker - 28-03-2009 15:53

mala1969 napisał(a):Wiedzminka by była ze mnie nie najgorsza :idea:
no, no, aż strach się bać :->

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do tematu o Dungeos-Treasures
> temat DT

a tu jest przykładowy screen z gry (zresztą niezbyt skomplikowanej)
> jeden z potworków :-)

... a to czy się da na tym zarobić (teoretycznie 0,3 euro za 100 000 gold - przeliczane na koniec miesiąca), to sie okaże ... Ale nawet gdyby gierka okazała sie scamem, to będzie najfajniejszy scam w historii :->


- lukaszci06 - 28-03-2009 16:08

to ja się zapisałem jako lukaszci06


- mala1969 - 28-03-2009 16:25

Ja tez sie zapisałam, ale chyba wiedzminka nie bedzie aktywna :evil2: Cociaż moze jak naucze sie rozwalać potwory to polubie te gre :mrgreen:
No,no imponujące:455 miejsce Sniechu,463 miejsce Boro :-D


- Sniechu - 28-03-2009 16:34

Hmm, na razie mam tylko lukaszci06 w poleconych, może jest jakieś opóźnienie w dodawaniu.


- MoneyMaker - 28-03-2009 16:36

dzięki mala1969, że o mnie pamiętasz :-( A ja też tam jestem, ale jako Vald

PS
jakbyś miała z czymś kłopoty, to pytaj śmiało, może coś wspólnie poradzimy