Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- Boro! - 22-03-2009 21:25

Sniechu, listą scam z GPtbank się tak do końca nie sugeruj bo w wielu buxach on ma bana za to jaką prowadzi działalność i wtedy umieszcza buxy w scam a buxy płaca.


- Sniechu - 22-03-2009 21:28

Boro!, tak, wiem. WindBux od początku był u niego jako scam, a dostaliśmy jedną wypłatę. Myślę jednak, że stworzenie takiego podziału było dobrym pomysłem. Oczywiście we wszystkich buxach w ofercie klikamy nadal. Te, które się znajdują w pół-scamach są po prostu nie sprawdzone. :-)


- mattys5 - 22-03-2009 23:51

czemu mnie nie dodales do mypro?

co sie stalo z cafebux? usunales z refbacku?? :chytry:


- Sniechu - 23-03-2009 06:37

mattys5 napisał(a):co sie stalo z cafebux? usunales z refbacku?? :chytry:

Jedna reklama cały czas była, więc nie było sensu tego trzymać.
Do MyProBux już Cię dopisuję. :-)


- mattys5 - 23-03-2009 08:39

Sniechu napisał(a):Jedna reklama cały czas była, więc nie było sensu tego trzymać.

nie zawsze.. ostatnio jest ich o wiele wiecej.. ja mam juz 60 wyklikane dla Ciebie! echh no to widze ze niepotrzebnie tam klikam.. szkoda bo pewnie nie wiele Ci dzieki mnie brakuje do wyplaty :-|


- borowiakm - 23-03-2009 11:25

ja też trochę wyklikałem, zobacz Sniechu ile brakuje do magicznych 5$ i moze doklikamy i sie zleci


- Sniechu - 23-03-2009 14:54

Nie zapominajcie, jakie są ceny klików w tym buxie... :roll:
W tej chwili jest 0.75$, więc do 5$ jeszcze brakuje i to sporo... :?:


- MoneyMaker - 23-03-2009 18:46

Sniechu napisał(a):Mam w planach dodanie jakiegoś PTC do oferty i pewnie będzie to GetPaidFastToday tylko najpierw muszę się upewnić, że ktoś byłby zainteresowany taką ofertą. Proszę o opinie w tym temacie.
Sniechu, popieram i byłbym zainteresowany. W niektórych PTC/PTR można wyklikać tyle samo centów co w buxie, tylko klikania jest więcej i niestety z poleconych mniej zarobku.

A może byś dodał do refbacku Dungeon-Treasures ?? Miałbyś wtedy największą szansę z nas wszystkich na dotarcie do minimum :->


- Sniechu - 23-03-2009 19:08

Cytat:A może byś dodał do refbacku Dungeon-Treasures ?? Miałbyś wtedy największą szansę z nas wszystkich na dotarcie do minimum :->

Świetny pomysł tylko jest jeden problem. Nie wiem jak jest z naliczaniem kasy za poleconych. Jak podasz mi tu konkretne stawki to się zainteresuję. :-|
Można też założyć jedno konto na francuskiej stronie i dodać do refbacku, bo na angielskiej większość ludzi już ma konto.


- Boro! - 23-03-2009 19:18

Sniechu, za refa jest 30% z zarobionego złota. Na koniec miesiąca oni piszą jaka jest stawka. A konta można pokasować i od nowej rundy pozakładać :-D