Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 14-01-2013 19:22

czy ktos z Was jeszcze dostal przelew? bo widze ze z chatu moja wypowiedz gdzie zapytalem sie o pieniazki zostala skasowanaBig Grin takze nadal cos mi tutaj nie pasuje


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 14-01-2013 19:30

Może są w trakcie realizacji? Może ten post był niezgodny z regulaminem czatu? Pisał ktoś do nich ticketa?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 14-01-2013 19:42

tyle ze widzialem jeszcze jeden post odnosnie kasy gdzie ktos skarzyl sie ze czeka wlasnie kilka dni, mam nadzieje ze sie myle ale odnosze wrazenie ze wlasnie z powodu tego postu dostalem ten jeden przelew z trzech zebym sie uciszyl
poza tym dwa kolejne przelewy wedlug nr byly dalej o jakies 30-40 miejsc takze nie sadze aby tak dlugo im to schodzilo dlatego wlasnie ciekaw jestem czy ktos z forum doczekal sie dzisiaj chociazby jednego przelewu bez jakiejkolwiek interwencji na ich stronie


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 14-01-2013 20:28

Wysłałem do nich ticketa zobaczymy czy i kiedy odpiszą


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Resis - 14-01-2013 20:39

U mnie to samo, na jednej z tych stron mam dwa zaległe przelewy a na drugiej jeden i nadal nic. Na Get paid przyszedł mi przelew w jeden dzień a tutaj nadal nic.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 14-01-2013 20:49

Ostatnio na get-paid też był przestój 4-5 dniowy. Wink
Może czekają na wpływy od afilacyjnych sieci. Zobaczymy, co odpiszą.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - marcin3008 - 15-01-2013 07:41

Własnie otrzymałem płatność na paypal z surveymad Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 15-01-2013 09:06

Również surveymad płaci jak należy Smile ciekawe co z wage


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - przemeklif - 15-01-2013 12:04

z 3$ które szły z wage 2 juz wbiły dziś Smile mad też dzis wypłacił Lol


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 15-01-2013 12:18

Mi również wbiło z wage Smile dzisiaj rano zlecony był drugi więc nie wiem czemu nie zrobili 2 od razu ale dobrze ze wypłacili chociaż coś Big Grin