Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp (/Temat-Zarabianie-na-donkeymails-no-minimum-i-innych-zagranicznych-ptp-155266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - zarobki11 - 27-03-2018 11:38

Wiem ale wtedy masz więcej punktów za które można kupić sobie kilka reklam a nie jedną. Wiesz ja nie tylko z bota korzystam. Używam tych kurczaków,górników przez to wpada mi dziennie około 400 000 satoshi które wydaje na kilkanaście reklam.Pamiętaj że jak kupujesz reklamę to masz trzy rodzaje do wyboru a nie jedną więc dodajesz wszystkie.Jak chcesz więcej szczegółów skąd takie zyski napisz na pw.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Halavandrel - 27-03-2018 21:43

(27-03-2018 11:38)zarobki11 napisał(a):  Wiem ale wtedy masz więcej punktów za które można kupić sobie kilka reklam a nie jedną. Wiesz ja nie tylko z bota korzystam. Używam tych kurczaków,górników przez to wpada mi dziennie około 400 000 satoshi które wydaje na kilkanaście reklam.Pamiętaj że jak kupujesz reklamę to masz trzy rodzaje do wyboru a nie jedną więc dodajesz wszystkie.Jak chcesz więcej szczegółów skąd takie zyski napisz na pw.

Nie znam się za bardzo na temacie PTP, zwłaszcza jeśli chodzi o zagraniczne serwisy, ale czy to czasem nie jest tak, że ilość reklam nie ma znaczenia? Jeśli ktoś wejdzie kilka razy w dany link, to powinno zaliczać tylko raz, chyba że na osiołku jest inaczej i wtedy rzeczywiście to dobra metoda.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Joker7777 - 27-03-2018 22:15

Też tak myślałem do tej pory i kupowałem tylko jedną reklamę bo myślałem że więcej nie ma sensu, ale dzisiaj kupiłem już kilka i od razu widać efekty w statystykach pobity rekord z całego tygodnia, a kupiłem kilka 10 sekundowych, 30 i fixed na razie wcale nie mam.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - adi_hq - 28-03-2018 13:37

Dziś kupiłem 3k wysiwetleń na bitcofarm, i 5k na bitcomine, zobaczymy! Dam znać gdy reklamy się skończą!


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Halavandrel - 28-03-2018 16:23

Rzeczywiście, wydaje mi się, że więcej reklam pozytywnie wpływa na wyniki. Póki co jednak jakichś ogromnych różnic nie ma, ale zobaczymy jak dodam więcej reklam na Bitcomine. Cool

Swoją drogą, ze stron działających na podobnej zasadzie co Bitcofarm, Bitcomine i Ethero jest jeszcze HoneyBTC. Ktoś sprawdzał może jak to działa i czy warto? Póki co testuję skrypt, który rzekomo ma działać na tej stronie, ale nie wiem jak to wygląda z reklamami.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - zarobki11 - 28-03-2018 17:03

Ja wam polecam zrobić tak jak ja,pozbierać na tych stronach na zwierzątka i górników że by później zdobywać reklamę za darmo.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 28-03-2018 18:33

To jest bardzo dobry pomysł by iść tym tropem, sam się pod tym podpisuję Wink. Ilość reklam w odniesieniu do zagranicznych ptp ma bardzo małe znaczenie, a wynika to z faktu że w Polsce żyje mniej ludzi niż na świecie co przekłada się na to, że ryzyko iż ta sama osoba wejdzie w nasz link drastycznie spada Wink. Poza tym polskie ptp oscyluje w obrębie kilku serwisów i jedynym właściwie sposobem aby zdobywać na nich kredytki jest poprostu kupno reklam ptp w serwisach, które są ze sobą ściśle powiązane Wink.
Zostały dodane nowe stronki, bierzcie i korzystajcie Big Grin!


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Halavandrel - 28-03-2018 22:03

Może i w Polsce żyje mniej ludzi niż na świecie, ale kiedy ktoś klika reklamy, to już raczej klika je hurtowo, więc wchodzi dwa razy w ten sam link. Nie jest to najlepsza inwestycja, bo sporo klików się marnuje, ale kiedy nie brak nam punktów do spieniężenia, to można spróbować. Cool

Po dodaniu trzech reklam na Bitcofarm i dwóch na Bitcomine liczba creditsów wzrosła dwukrotnie. Ale z kolei ze względu na to, o czym piszę wyżej procent zaliczanych klików spadł aż o 25%. W tym wypadku jednak warto, bo nawet jeśli sporo tracimy, to nic nas to nie kosztuje.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 28-03-2018 22:31

Masz całkowicie rację, kilka stron temu napisałem coś w ten gust Wink. Swoją drogą w temacie udziela się parę osób więcej, podzielcie się z nami swoimi wynikami Wink.


Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Gawronix - 29-03-2018 14:25

Po dodaniu paru reklam 10s i 30s oraz fixed otrzymałem 3x więcej pkt na osiołku

Sent from my SM-J730F using Tapatalk