Rekord pobity o 18z艂 xd293 ods艂on3 komentarzyELdollaro23/02/16 at 22:08szeq00: konkrecik
sz423 ods艂onMo偶e nie tak obfity jak wachlarz kolegi kilka zdj. wcze艣niej ale zawsze co艣 :D9 komentarzyArkam23/02/16 at 22:04Arkam: 11, nie widac bo na sobie leza niektore
Rekord pobity o 18z艂 xd293 ods艂on3 komentarzyELdollaro23/02/16 at 21:42Kamyfek: gdzie wy 艂apiecie taki zasi臋g
sz423 ods艂onMo偶e nie tak obfity jak wachlarz kolegi kilka zdj. wcze艣niej ale zawsze co艣 :D9 komentarzyArkam23/02/16 at 21:36Robaczek12: 6-8 ??
sz423 ods艂onMo偶e nie tak obfity jak wachlarz kolegi kilka zdj. wcze艣niej ale zawsze co艣 :D9 komentarzyArkam23/02/16 at 21:24jagan: oj tam, r贸wnie偶 obfity! graty!
sz423 ods艂onMo偶e nie tak obfity jak wachlarz kolegi kilka zdj. wcze艣niej ale zawsze co艣 :D9 komentarzyArkam23/02/16 at 20:49Miedziany: Ile kasy jest na zdj臋ciu?
sz423 ods艂onMo偶e nie tak obfity jak wachlarz kolegi kilka zdj. wcze艣niej ale zawsze co艣 :D9 komentarzyArkam23/02/16 at 20:34ELdollaro: A gdzie pytanie ile kasy jest na zdj臋ciu?
sz423 ods艂onMo偶e nie tak obfity jak wachlarz kolegi kilka zdj. wcze艣niej ale zawsze co艣 :D9 komentarzyArkam23/02/16 at 20:07dawid327: ile czasu zaj臋艂o Ci zarobienie takiego sianka ?
sz423 ods艂onMo偶e nie tak obfity jak wachlarz kolegi kilka zdj. wcze艣niej ale zawsze co艣 :D9 komentarzyArkam23/02/16 at 20:06RockShox: Nice :> Ile zbierane ?
sz423 ods艂onMo偶e nie tak obfity jak wachlarz kolegi kilka zdj. wcze艣niej ale zawsze co艣 :D9 komentarzyArkam23/02/16 at 20:05alizen: na czym zarobione?
sz423 ods艂onMo偶e nie tak obfity jak wachlarz kolegi kilka zdj. wcze艣niej ale zawsze co艣 :D9 komentarzyArkam23/02/16 at 20:05GaCeL: grottolacje
Xiaomi Redmi Note 2 i portfel bo kasa w sejfie sie nie mie艣ci ;s554 ods艂onMia艂em bra膰 Note 4 lub galaxy S6, ale wyb贸r pad艂 nieco inaczej :P3 komentarzykonrad12345678923/02/16 at 19:26polik95: Nie lepiej by艂o kupic redmi note 3?
Xiaomi Redmi Note 2 i portfel bo kasa w sejfie sie nie mie艣ci ;s554 ods艂onMia艂em bra膰 Note 4 lub galaxy S6, ale wyb贸r pad艂 nieco inaczej :P3 komentarzykonrad12345678923/02/16 at 13:59Mr.Yes: 艢wietny telefon. Posiadam od dw贸ch tygodni
Takie tam za kas臋 z neta (i to nie z sub贸w! G艂贸wnie z pp takich jak comperia, novem, afiliant).1727 ods艂onKia Sportage '16, 2.0 CRDI, 136 KM.
Wiem, ze pojawi膮 si臋 g艂osy, ze w tej cenie mog艂am mie膰 kilkuletnie, wypa艣ne beemwu albo inne audi- nie moja estetyka po prostu.
Kijanka jest kompromisem mi臋dzy tym co mi si臋 podoba, a potrzebami transportowymi, jakie w tej chwili b臋de mie膰 i zaraz si臋 powi臋ksz膮 :). Ot, szuka艂am niewielkiego suv'a.
Za do艣膰 'bogat膮 wersj臋' (ze sk贸rami, navi, asystentami itp.), z rabatem dla firm, po negocjacjach, zmie艣ci艂am si臋 dok艂adnie w 100k.
(podstawowa wersja w benzynce za 75k) 38 komentarzyszykiryki23/02/16 at 13:24Senior: Potr贸jne gratulacje. Pierwsze za dziecko, drugie z...
Uchwyt Teleskopowy - Czy艣cik Droppi 427 ods艂onUchwyt Teleskopowy oraz Czy艣cik Droppi obie nagrody zdobyte w serwisie Player Play
Dla zainteresowanych
http://player.play.pl/s/787f1c59b9176f05
Warto po艣wi臋ci膰 15 minutek by zam贸wi膰 sobie jaki艣 drobiazg :) 1 komentarzyZordi23/02/16 at 00:14morenox: Na Wish'u taki sam za 12 z艂 z przesy艂k膮