Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 0 Głosów - 0 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
zarabianie na Cda.pl

Autor Wiadomość
BlueYes.eu Offline
★www.BlueYes.eu★
*

Liczba postów: 371
Dołączył: Nov 2018
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 149.47
Post: #1
zarabianie na Cda.pl
Na początek przedstawię ofertę :
[Obrazek: 49029097340825980071.png]

Cytat:FAQ
1. Z kim współpracujemy?
Współpracujemy zarówno z dystrybutorami filmowymi, youtuberami jak i osobami prywatnymi, które np. nakręciły ciekawy filmik swoim telefonem komórkowym.
Nie musisz mieć działalności gospodarczej. W ramach Programu Partnerskiego CDA.pl możesz włączyć na swoim kanale funkcję monetyzacji i zarabiać na reklamach wyświetlanych przy Twoich filmach w CDA. Warunki szczegółowo reguluje Regulamin Konta Partnerskiego CDA.pl
2. Pamiętaj, że musisz mieć prawa do komercyjnego wykorzystania publikowanych materiałów
Nie można zarabiać na treściach naruszających Regulamin oraz Regulamin Konta Partnerskiego.
Nie można zamieszczać materiałów co do których nie posiadasz praw autorskich lub prawa do komercyjnego użycia
Nie można zamieszczać materiałów zawierających nadmierną nagość i pornografię
Musisz być w stanie przedstawić dokumenty, które potwierdzą, że posiadasz prawa do komercyjnego użycia wszelkich elementów audio i wideo w materiałach, bez względu na to, czy ich właścicielem jesteś Ty, czy ktoś inny.
3. Jak duży przychód z moich filmów mogę uzyskać?
Zarobki zależą od wielu aspektów. Najważniejszy z nich to rodzaj i cena reklam wyświetlanych wraz z Twoimi filmami. Rozliczamy się w modelu revenue share, na początek otrzymasz 51% prowizji. Otrzymasz od nas dostęp do statystyk na żywo, gdzie będziesz mógł kontrolowac ilość dostarczonych reklam wewnątrz oraz obok playera z Twoim filmem.

4. Na jakich rodzajach filmów mogę zarabiać?
Aby dany film mógł zarabiać w ramach Konta Partnerskiego, zgodnie z Regulaminem Konta Partnerskiego CDA.pl musisz mieć pełna prawa do komercyjnego wykorzystywania wszystkich materiałów zawartych w filmie (pamiętaj, że czasami ktoś daje licencję ale tylko do niekomercyjnego wykorzystania materiału – chodzi zwłaszcza np. o podkład muzyczny jaki wkleisz jako tło swojego materiału). Prawo do komercyjnego wykorzystania dotyczy więc wszelkich elementów utworu audiowizualnego (Twojego filmu) prawa do obrazu (w tym scenariusz, dialogi, skrypty, etc.), dźwięku, wizerunku osób pokazywanych, etc.
Jeżeli sam jesteś wyłącznym twórcą filmu, musisz mieć z kolei pewność, że nie odsprzedałeś innemu podmiotowi swoich praw wyłącznych do wykorzystania komercyjnego (lub nie udzieliłeś komuś tzw. licencji wyłącznej).
Jeżeli Twój materiał zawiera cudze treści, musisz mieć odpowiednie pozwolenie, najlepiej pisemną zgodę, na komercyjne korzystanie z cudzych praw autorskich do utworów składowych.
Jeżeli chcesz użyć muzyki w tle (bo Twój film nie zawiera Twojej własnej muzyki w tle), upewnij się, że np. korzystasz ze źródeł udzielających odpowiednich zgód. Np. bazy z utworami (np. „covery”), które są udostępniane z prawem do komercyjnego wykorzystania – podaj wtedy w opisie odpowiedni link do licencji. Jest wiele źródeł, które udostępniają darmową muzykę bez tantiem ze zgodą również do komercyjnego wykorzystania. Upewnij się, że możesz korzystać: bezpłatnie i komercyjnie z danego źródła.
Może być taż tak, że np. znajomy zespół napisał i nagrał muzykę lub piosenkę dla Twojego filmu. Wtedy uzyskaj najlepiej zgodę nie tylko od lidera, ale też od wszelkich członków zespołu. Upewnij się, że możesz korzystać z utworu nie tylko komercyjnie. Zespół Twojego znajomego napisał i nagrał piosenkę dla Twojego filmu i oświadczył na piśmie, że możesz jej używać i czerpać z niej przychody.
5. Na jakich filmach NIE możesz zarabiać?
Nie możesz zarabiać na filmach, jeżeli twój materiał zawiera treści, które nie są stworzone przez Ciebie lub nie masz odpowiednich licencji lub zezwoleń na film lub jego elementy składowe – np. ścieżka dźwiękowa w tle (dodajmy, że odpowiednie licencje, zezwolenia muszę dotyczyć komercyjnego wykorzystania utworu).
W szczególności musisz być w stanie legitymować się zgodami dotyczącymi następujących elementów Twojego materiału – filmu:
podkład dźwiękowy w tle filmu, czyli ścieżka dźwiękowa, chodzi w szczególności o utwory muzyczne (podkład muzyczny), słowno-muzyczne, literackie, etc.
scenariusz, skrypty, dialogi
wizerunek osób przedstawionych w filmie
wszelkie inne elementy przedstawiane w materiale wideo, takie jak np. zdjęcia, loga, znaki towarowe lub usługowe, sceny ekranowe z gier wideo, etc.


Może się okazać, że zakupiłeś legalnie jakiś film, ale zakup dotyczył wyłącznie prywatnego osobistego użytku = „domowego”. Jeżeli nie upewnisz się, że licencja obejmuje również komercyjne wykorzystanie, nie możesz zarabiać na tym Materiale.
Nie możesz wgrywać materiałów z Internetu, jeżeli nie masz pewności i/lub nie potrafisz udowodnić, że film należy do tzw. domeny publicznej. Nie dotyczy to sytuacji, gdy pozyskasz indywidualnie odpowiednie licencje.
Nie możesz wrzucać karaoke, jeżeli podkład muzyczny w tle jest chroniony prawem autorskim, a Ty nie masz odpowiednich zgód (licencji) na komercyjnego wykorzystania muzyki stanowiącej podkład do karaoke.
Jeżeli właściciele praw wymagają odpowiednich oznaczeń, nie możesz wgrywać materiałów bez odpowiednich oznaczeń i/lub informacji o autorach.
Jeśli Twój film nie kwalifikuje się, narusza prawo, regulamin Świadczenia Usług Drogą Elektroniczną CDA.pl, Regulamin Konta Partnerskiego CDA.pl, zawartą ewentualnie odrębnie Indywidualną Umowę (pisemną) lub dobre obyczaje - może zostać usunięty z serwisu CDA lub może zostać wyłączone zarabianie na tym filmie (bo np. nie wykażesz, że posiadane przez Ciebie licencje obejmuję również komercyjny użytek).
6. Czy mogę połączyć swój kanał Youtube z CDA?
Tak, jeśli jesteś naszym partnerem i jednocześnie publikujesz materiały w innych serwisach możesz połączyć swoje konta. W ten sposób oszczędzisz swój cenny czas i nie będziesz musiał mozolnie wgrywać udostępnionych już materiałów.
7. Posiadam licencję na dystrybucję utworu tylko na terytorium Polski, czy mogę go udostępnić?
Tak, w ramach konta partnerskiego udostępniona jest funkcja "ograniczenia regionalne". Możesz ustalić, iż dany materiał ma być dostępny tylko na terytorium Polski lub każdego innego kraju.

Po zgłoszeniu swojego konta dostajemy informacje :

Cytat:Dostęp do konta partnerskiego wymaga akceptacji administratora. Proces ten trwa zwykle 1-2 dni robocze. Potwierdzenie otrzymasz na adres e-mail.

Jeśli twoim zdaniem weryfikacja trwa zbyt długo, napisz na [email protected]

Wydaje się fajna oferta,jak uważacie opłaca się tam zarabiać,jakie są wasze opinie o serwisie ?
12-01-2019 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,022
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1573 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1,513.20
Post: #2
RE: zarabianie na Cda.pl
Dziwne pytanie.
Kręcisz filmiki/filmy/reportaże/itd. bez wykorzystywania cudzych prac/muzyki itd.? Dużo tego kręcisz? Dobre toto czy jakaś szmira?
Odpowiedź jest zależna od tego bo z tego co wkleiłeś będą pilnować praw autorskich i nie wrzucisz byle g. Jeśli jesteś nagrywaczem to możesz zarobić. Ja w tym nic nie zarobie bo nie kręce nic co by mogli przyjąć Sex
Taże mi się nie opłaca. Zależy co Ty kręcisz - od tego trzeba zacząć: co, w jakich ilościach, czy jest zainteresowanie tym - wtedy można gdybać czy Ci się opłaci tam działać... Big Grin

15 na start
Płatne ankiety
Ankiety
12-01-2019 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shimeon Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 247
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 22.00
Post: #3
RE: zarabianie na Cda.pl
Trzeba sprawdzić. Już się rejestruję Tongue

[Obrazek: baner.php?k=c2ltb25zdHVkaW9z&color=ffffff]
12-01-2019 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cezar78 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 271
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 88 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: zarabianie na Cda.pl
Czyli nic nie można wrzucać, bo wszystko zabronione. Na youtube to tylko algorytmy sprawdzają czy nagranie nie jest skądś skopiowane (a to można obejść) a tu człowiek sprawdza, dla mnie lipa. Nie wiem jakie cuda bym musiał kręcić żeby ktoś to chciał oglądać na CDA

BOT do instagrama, auto like, follow, DM, planowanie postów
Glosy: tomek7912 (+1)
14-01-2019 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ferror90 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 57
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: zarabianie na Cda.pl
Dla mnie to również lipa. Ciężko będzie nagrać coś co zainteresuje ludzi z cda. Tam głowie się wchodzi po to aby obejrzeć jakiś dłuższy film a nie krótkie filmiki.

ferror90, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2017.
19-01-2019 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BlueYes.eu Offline
★www.BlueYes.eu★
*

Liczba postów: 371
Dołączył: Nov 2018
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 149.47
Post: #6
RE: zarabianie na Cda.pl
Pisze tutaj aby nie zakładać nowego tematu.

Cytat:Dzień dobry!

Konto partnerskie przyznawane jest osobom, które posiadają prawa autorskie do publikowanych materiałów.
Warunki i szczegóły współpracy znajdują się w regulaminie konta partnerskiego CDA.pl (http://www.cda.pl/regulamin/partner).

Jeśli posiada Pan dokumenty potwierdzające posiadanie praw autorskich do publikowanych treści to prosimy o ich przesłanie.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Pozdrawiam,

Jak mam mieć dokumenty do filmu który osobiscie nagrałem/stworzyłem ?
21-01-2019 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,022
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1573 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1,513.20
Post: #7
RE: zarabianie na Cda.pl
Napisałeś im że Twój autorski film?
Napisz im oświadczenie że to Twoje i masz prawa blablabla...

15 na start
Płatne ankiety
Ankiety
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2019 20:50 przez rachman.)
21-01-2019 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BlueYes.eu Offline
★www.BlueYes.eu★
*

Liczba postów: 371
Dołączył: Nov 2018
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 149.47
Post: #8
RE: zarabianie na Cda.pl
(21-01-2019 20:49)rachman napisał(a):  Napisałeś im że Twój autorski film?
Napisz im oświadczenie że to Twoje i masz prawa blablabla...

Tak oczywiście pisałem,że jestem twórcą swoich filmów,zwłaszcza,że nie są to jakieś filmy/seriale.No dobra to w jaki sposób najprościej mogę zgłosić mój film aby był chroniony prawami autorskimi i coś to kosztuje? I jak to wygląda?
21-01-2019 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,022
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1573 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1,513.20
Post: #9
RE: zarabianie na Cda.pl
Ustawowo masz prawa autorskie i są one chronione. Chyba że wykorzystywałeś cudze muzyczki/fragmenty itp. Ale jak wsio Twoje to nic nie musisz zgłaszać. Nawet "copyright" nie musisz pisać czy innych idiotyzmów Wink Prawa są automatiko. Ba, nawet niektórych nie można się zrzec tak łatwo Tongue Na moje oko powinno wystarczyć Twoje oświadczenie z własnoręcznym podpisem.

https://zaiks.org.pl/140,66,jak_uzyskac_...autorskich
https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-ochro...o-wiedziec
https://mojafirma.infor.pl/prawo-autorsk...tworu.html

15 na start
Płatne ankiety
Ankiety
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2019 21:12 przez rachman.)
21-01-2019 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


A ja polecam sprawdzic:

BlueYes.eu Offline
★www.BlueYes.eu★
*

Liczba postów: 371
Dołączył: Nov 2018
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 149.47
Post: #10
RE: zarabianie na Cda.pl
(21-01-2019 21:09)rachman napisał(a):  Ustawowo masz prawa autorskie i są one chronione. Chyba że wykorzystywałeś cudze muzyczki/fragmenty itp. Ale jak wsio Twoje to nic nie musisz zgłaszać. Nawet "copyright" nie musisz pisać czy innych idiotyzmów Wink Prawa są automatiko. Ba, nawet niektórych nie można się zrzec tak łatwo Tongue Na moje oko powinno wystarczyć Twoje oświadczenie z własnoręcznym podpisem.

https://zaiks.org.pl/140,66,jak_uzyskac_...autorskich
https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-ochro...o-wiedziec
https://mojafirma.infor.pl/prawo-autorsk...tworu.html

Super wielkie dzięki za pomoc,jeszcze tylko jedno pytanie z ciekawości.Jak wygląda np film z 1980r amerykański autor umarł.Jak wtedy wygląda sprawa z prawami autorskimi?
21-01-2019 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile zarabia się za jedną reklamę w CDA? naraziel 4 962 05-12-2018 15:36
Ostatni post: naraziel
Video Serwis hostingowy typu cda - .mp4 dafid95 1 643 06-05-2017 22:23
Ostatni post: wsite

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.