Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
ty jesteś głupi czy głupiego udajesz ?
podbić możesz sam raz na 7 dni, a nie kiedy ty masz ochotę
reg obowiązuje każdego, skoro nie umiesz się do niego dostosować to w końcu pożegnasz forum z banem i na tym zakończy się twoje podbijanie
Glosy:
25-05-2013 19:26
Krissu
Lojalny Forumowicz
Liczba postów: 2,241
Dołączył: Sep 2010
Reputacja:
1413 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 37.44
(25-05-2013 18:38)bezcenny24 napisał(a): podbijam, bo nadal aktualne...
ale ludzie na Boga, nie targujcie się 25zł czy 30zł... ta cena jest i tak wyjątkowo atrakcyjna heh.
(25-05-2013 19:26)tomazzi napisał(a): ty jesteś głupi czy głupiego udajesz ?
podbić możesz sam raz na 7 dni, a nie kiedy ty masz ochotę
reg obowiązuje każdego, skoro nie umiesz się do niego dostosować to w końcu pożegnasz forum z banem i na tym zakończy się twoje podbijanie
słuchaj kolego nie przypominam sobie żebym pił z Tobą wódkę, a tymbarskiej nie widziałem żebyś wcześniej mnie upominał, wiec takie testy sobie daruj.
jakbyś nie zauważył - w co wątpię, bo nic nie umknie Twojej uwadze, wydaje mi się ze poza forum jesteś na etacie Strażnika Miejskiego - konto mam 24h i mogę chyba czegoś nie doczytać.
Co do bana - z szacunku dla ludzi co budują to forum daruje sobie ten temat ;-)
Glosy:
26-05-2013 01:10
tomazzi
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 20.00
(25-05-2013 18:38)bezcenny24 napisał(a): podbijam, bo nadal aktualne...
ale ludzie na Boga, nie targujcie się 25zł czy 30zł... ta cena jest i tak wyjątkowo atrakcyjna heh.
(25-05-2013 19:26)tomazzi napisał(a): ty jesteś głupi czy głupiego udajesz ?
podbić możesz sam raz na 7 dni, a nie kiedy ty masz ochotę
reg obowiązuje każdego, skoro nie umiesz się do niego dostosować to w końcu pożegnasz forum z banem i na tym zakończy się twoje podbijanie
słuchaj kolego nie przypominam sobie żebym pił z Tobą wódkę, a tymbarskiej nie widziałem żebyś wcześniej mnie upominał, wiec takie testy sobie daruj.
jakbyś nie zauważył - w co wątpię, bo nic nie umknie Twojej uwadze, wydaje mi się ze poza forum jesteś na etacie Strażnika Miejskiego - konto mam 24h i mogę chyba czegoś nie doczytać.
Co do bana - z szacunku dla ludzi co budują to forum daruje sobie ten temat ;-)
pretensje o usunięte posty do tego co wyczyścił temat i zapewne dodał za podbijanie ostrzeżenie, wystarczyło jak jest ostrzeżenie w panelu użytkownika popatrzeć za co jest ostrzeżenie ( myślenie nie boli, ale no trzeba się wysilić by urzyć tego co trzymasz w łepetynie ) skoro nie zdążyłeś posta w temacie przeczytać pod swoimi płaczliwymi tekstami o braku zainteresowania i biadolenia by nikt się już nie targował bo i tak tanio sprzedajesz
ja z plebsem i dziećmi wódki nie piję więc nie trudź się z przypominaniem sobie czegoś co nigdy miejsca nie miało i mieć nie będzie bo daremny twój trud
z wróżeniem i myśleniem też ci topornie idzie, nigdy debilem z szachownicą na czapce nie byłem, nie jestem i nie będę, jedynie co nosiłem to czerwony beret odbywając zasadniczą służbę wojskową 23 lata temu w tomaszowie mazowieckim ale zapewniam cię, że ta formacja nigdy nie miała nic wspólnego ze strażnikami miejskimi także podrośnij, zmądrzej a wtedy próbuj dyskutować ze znacznie starszymi od siebie
the end
Glosy:
26-05-2013 07:10
bezcenny24
Świeżak
Liczba postów: 4
Dołączył: May 2013
Reputacja:
0 Forum Gold: 0.00
tomazzi weź wytrzeźwiej człowieku bo chyba weekend jeszcze z ciebie schodzi gdzie ja mam jakieś pretensje?
dziecko to może u Ciebie w domu w drugim pokoju siedzi
skąd ty możesz wiedzieć ile lat mam, chyba po adresie ip wnioskujesz haha. chłopie odejdź od kompa bo widzę uderza ci to po głowie, a jak już odejdziesz to skieruj się w stronę półki z książkami i zdecyduj się na słownik języka polskiego - na pewno wyjdzie ci na dobre niz warowanie na błędy forumowiczów
pogoda ładna, miłego dnia
ps: słownik doradzam ci w dobrzej wierze... po prostu ARYSTOKRACJI nie wypada pisać z takimi klującymi w oczy błędami
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2013 15:11 przez bezcenny24.)
orange50 za 33,20 zl !!! mBank, Sync, skrill, neteller, paypall
Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.