Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
chcialbym sie zapytac czy zeby wyplacic pieniadze z neobuxa trzeba podawac cos w stylu (imie i nazwisko jak podales przy rejstracji lub rok urodzenia) czy nie? bo podalem lipne i teraz tak mysle czy warto klikac dalej
czyli np klikam po prostu wypłać (nic wiecej nie podaje ) i mam juz na koncie paypal? a i czy jest mozliwe zeby mi sie skonczyly oferty matomy? czy np. zalicza mi 15 ofert matomy i w ich miejsce sa nowe ofert czy po prostu sie koncza?
tam jest taka oferta, że wpłaca się chyba 20$ i po jakimś czasie otrzymuje więcej. ktoś może mi więcej co do tego wyjaśnić? i czy te 20$ muszę tam zarobić, czy mogę wpłacić jakoś?
Jak zarabiam swoje pieniądze? Sprawdź, to banalne -> klik