Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Nie da się dobrze zarabiać na kranikach, to tylko jedynie parę groszy i zanim osiągniesz próg wypłacalności danego kraniku to minie miesiąc ciągłego klikania.
(15-03-2018 07:55)Captain napisał(a): To jest nieopłacalne. Już lepiej w buxach klikać bo tam masz przynajmniej dużo sprawdzonych buxów które działają od lat i się nagle nie zescamią.
Czy ktoś zna jakieś poty na kraniki?
Na jednym z moich kraników, ktoś systematycznie kopie walutę. Doge a mi cały czas wpadają naliczenia. I to jest od dłuższego czasu.
Identyczne komentarze widziałem kilka lat temu chwaląc się swoimi zarobkami na kranikach. W 2017 spieniężyłem BTC z kraników za xxxxxx PLN. Nie zmienia to jednak faktu że lepiej było po prostu kupić te BTC i hodlować, a nie tracić czas na klikanie w kranach.
(18-01-2019 23:52)shymon napisał(a): Identyczne komentarze widziałem kilka lat temu chwaląc się swoimi zarobkami na kranikach. W 2017 spieniężyłem BTC z kraników za xxxxxx PLN. Nie zmienia to jednak faktu że lepiej było po prostu kupić te BTC i hodlować, a nie tracić czas na klikanie w kranach.
Dokładnie. Ja z autosurfow i mypaya zarobiłem już grube xxxxxxxPLN. A wy dalej mówcie że to głupoty.