Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Z racji tego, że ruszyły Mistrzostwa Europy 2012 postanowiłem przygotować konkursy. Aby wziąć w nim udział i wygrać go, należy wytypować wynik zespołu, który gra w danym dniu, np. dnia 9.06.2012 grają Niemcy - Portugalia. Konkurs jest ważny przez cały czas do końca imprezy. Wytypuj wynik i napisz go w komentarzach, swoich odpowiedzi możecie udzielać do końca I połowy spotkania. Do zgarnięcia rabaty na doładowania. Pamiętaj w swoich odpowiedziach napisz kto z kim gra i podaj wynik.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2012 10:49 przez piotro.)
Glosy:
08-06-2012 20:55
nofuture
OSZUST I ZŁODZIEJ (konto analizowane)
Liczba postów: 256
Dołączył: May 2012
Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
Killer
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 11,355
Dołączył: Dec 2009
Reputacja:
2545 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 769.99
Mój błąd wysłałes pieniadze na zły adres pp, ale zrozum, ze wszyscy przelewali kase na poprawny email, wszystko działało bezproblemowo. Dałem mu propozycje, żeby napisal email do paypala, ale odmowil bo wiedzial ze pieniadze i tak zostana mu zwrocone, a mi kazał wysłac doładowanie. Moim zdaniem to ty jestes oszustem, bo ty pieniadze odzyskasz, a ja gdybym wyslal ci doladowanie to nigdy bym nie odzyskal tego doladowania. Jesli byłbys taki sprawiedliwy napisal bys to pp i wszystko zakoczylo by sie pomyslnie bo zwrociliby ci kase, ale zaloze sie, ze teraz napiszesz do nich, kase ci zwroca a to ja bede poszkodowany.
Glosy:
09-06-2012 16:29
nofuture
OSZUST I ZŁODZIEJ (konto analizowane)
Liczba postów: 256
Dołączył: May 2012
Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
(09-06-2012 16:29)piotro napisał(a): Mój błąd wysłałes pieniadze na zły adres pp, ale zrozum, ze wszyscy przelewali kase na poprawny email, wszystko działało bezproblemowo. Dałem mu propozycje, żeby napisal email do paypala, ale odmowil bo wiedzial ze pieniadze i tak zostana mu zwrocone, a mi kazał wysłac doładowanie. Moim zdaniem to ty jestes oszustem, bo ty pieniadze odzyskasz, a ja gdybym wyslal ci doladowanie to nigdy bym nie odzyskal tego doladowania. Jesli byłbys taki sprawiedliwy napisal bys to pp i wszystko zakoczylo by sie pomyslnie bo zwrociliby ci kase, ale zaloze sie, ze teraz napiszesz do nich, kase ci zwroca a to ja bede poszkodowany.
Fajnie wiedzieć -9,00 PLN jestem .
Zostałem oszukany przyznał się i jeszcze będzie ze mnie oszusta robił .
Jeżeli użytkownik nie zostanie ukarany to pozdrowienia dla Administracji.
Glosy:
09-06-2012 16:44
piotro
Świeżak
Liczba postów: 49
Dołączył: Apr 2012
Reputacja:
13 Forum Gold: 0.00
Posłuchaj, mówiłem, żebyś zadzwonił lub wysłał emaila do obslugi paypala, ale nie chciales. Ok ja ci podalem blednego pp ale ja nie oszukalem ciebie, wystarczy zebys wyjasnil to z pp i kase ci zwroca bez problemu. Jak proponowalem ci zebys do nich napisał, to powiedziales ze na 9zł ci nie zalezy, wolisz zebym zostal bezpodstawnie ukarany, jeszcze raz mowie, napisz do pp ze wyslales kase na zlego pp i zwroca ci 9zł bo takiego konta na ktory wyslales mi kase nie ma, sprawdzilem to jeszcze przed tym jak wpisales swoj post. O prosze konto pocztowe wp zostalo juz zalozone wiec jesli teraz zalozysz konto na pp i bedziesz chcial udowodnic to ze niby wyslales pieniadze to ci sie to nie uda, bo pp ma dostep o ktorej zostalo zalozone dane konto.
Glosy:
09-06-2012 17:02
nofuture
OSZUST I ZŁODZIEJ (konto analizowane)
Liczba postów: 256
Dołączył: May 2012
Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
(09-06-2012 17:02)piotro napisał(a): Posłuchaj, mówiłem, żebyś zadzwonił lub wysłał emaila do obslugi paypala, ale nie chciales. Ok ja ci podalem blednego pp ale ja nie oszukalem ciebie, wystarczy zebys wyjasnil to z pp i kase ci zwroca bez problemu. Jak proponowalem ci zebys do nich napisał, to powiedziales ze na 9zł ci nie zalezy, wolisz zebym zostal bezpodstawnie ukarany, jeszcze raz mowie, napisz do pp ze wyslales kase na zlego pp i zwroca ci 9zł bo takiego konta na ktory wyslales mi kase nie ma, sprawdzilem to jeszcze przed tym jak wpisales swoj post. O prosze konto pocztowe wp zostalo juz zalozone wiec jesli teraz zalozysz konto na pp i bedziesz chcial udowodnic to ze niby wyslales pieniadze to ci sie to nie uda, bo pp ma dostep o ktorej zostalo zalozone dane konto.
Jeszcze ze mnie kip
Nie mam kasy na koncie chciałem kupić ale zostałem przez ciebie oszukany . nie zależy mi na kasie tylko na ukaraniu oszustwa.
Winny zawsze się tłumaczy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2012 17:08 przez nofuture.)
Glosy:
09-06-2012 17:07
piotro
Świeżak
Liczba postów: 49
Dołączył: Apr 2012
Reputacja:
13 Forum Gold: 0.00
Ja sie nie bede tutaj kłócił, jesli nie chcesz udowodnic to ze zostales przeze mnie oszukany, to nie osiagniesz tego by mnie ukarac bo nie masz podstaw
Glosy:
09-06-2012 17:11
nofuture
OSZUST I ZŁODZIEJ (konto analizowane)
Liczba postów: 256
Dołączył: May 2012
Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
Właśnie podałem podstawy.
Napisałeś mi e-mail na który wysłałem pieniądze.
Transakcja została zakończona.
Ja straciłem 9 PLN , bo robiłem tak jak mi kazałeś .
Umowa wyraźnie mówiła płacę otrzymuje kod , zapłaciłem i po 2 minutach ,że to nie ten e-mail sorry .
Ten e-mail istnieje i PP również .
Wiec nie mogę cofnąć transakcji bo wysłałem tak jak chciałeś jako prezent.