Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Witam
Zaczynam dopiero przygodę z PPA na nowo. Moje pytanie brzmi czy filmiki YT coś dają wejść? Czy główną rolę tutaj grają wejścia z wyszukiwarki (pozycjonowanie). Macie jakieś doświadczenia?
Linki z youtube są nofollow wiec ich znaczenie jest mniejsze niż dofollow ale także youtube jest domeną z wysokim współczynnikiem trust rank wiec coś tam daje.
Wypozycjonować swoją stronę z Hackami na przykład, poprzez YouTube coś nie bardzo mi się widzi ponieważ dość szybko usuwają filmy. Z pewnością tak, jeżeli wypozycjonujesz swoją stronę z daną niszą w wyszukiwarce Google.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2014 19:06 przez Varnity.)
A okej a dodając do polskich płatnych katalogów SEO moją stronkę będzie ona rosła na pozycji nie tylko w naszym kraju lecz także za granicą np. Anglia?
jak polskie katalogi to i polskie opisy jak polskie opisy to jak to pojdzie przez anglie , logiczne , co do YT w google analytics ruch z YT pokazuje mi jako ruch z Social wiec zapewne dla strony jest to jakis + ale YT mi juz niedaje zarobic wiec obecnie SEO po 3-4 tygodniach na poczatek da ci efekty [małe ale cos ruszy ], pozniej powinienes mniej popularne slowa kluczowe wybijac w ciagu 5-7 dni od promocji na wysokie pozycje [ mam na mysli 1-2 strona ] tutaj liczy sie mądre działanie , jak za szybko to zrobisz to polecisz szybciej niz zaczoles w google
jezeli jescze nigdy tego nie robiles to zanim zaczniesz z google to poczytaj duzo poradnikow o pozycjonowaniu najlepiej jakis kurs , pozniej musisz poczytac jak pisac poprawnie posty linkowac itd , ogolnie zebys dobrze wystartowal