Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Vimeo, Dailymotion, Metacafe...

Autor Wiadomość
Post: #1
Vimeo, Dailymotion, Metacafe...
Sprawdź:
Wielu z zarabiających na PPA nawet YouTube'a nie rusza, bo wiadomo, administracja czuwa bardziej niż kiedykolwiek. Promują filmy na innych portalach typu Vimeo, Dailymotion, Metacafe. Jednak moje wyniki z tych portali nie wyglądają zadowalająco. Na Vimeo dałem dobre tagi i wysoką jakość, a mimo to 0 wyświetleń od tygodnia i nie ma nawet mojego filmu tam w wyszukiwarce. Metacafe i dailymotion to również wejść na bloga praktycznie zero, tak samo jak i wejść ma filmik. Czy ktoś z Was wrzuca na te portale i wie być może co robię nie tak?
Post: #2
RE: Vimeo, Dailymotion, Metacafe...
Wciel się w szukającego i postaraj się aby tagi a szczególnie tytuł odpowiadały frazom jakie wpisują szukający danej niszy.
Dla przykładu "how to.. " , jak pójdzie dobrze i będziesz miał unikalną niszę to Twój film wyświetlany będzie na pierwszych stronach wyników google a wtedy tylko liczyć $.
Post: #3
RE: Vimeo, Dailymotion, Metacafe...
dailymotion według mnie najlepszy wysoko w google też stoi.
Post: #4
RE: Vimeo, Dailymotion, Metacafe...
Ok, rozumie, ale wiecie, dodaję filmik i zbyt wielu wejść to on nie ma... w ciągu tygodnia na dm 20pare wyświetleń, co wiadomo nie jest dobrym wynikiem. Tagi mam dobre, na pewno. A wiecie może co z tym vimeo?
Post: #5
RE: Vimeo, Dailymotion, Metacafe...
Tu raczej jest kwestia wypromowania. Sam zacząłem z Vimeo, na początku szło MASAKRYCZNIE, ale jak zacząłem spamować po różnych forach to trochę się wyświetleń nabiło no i wtedy poszło z górki. Co 2 dni mam jakieś pobranie z Vimeo właśnie. Smile
Post: #6
RE: Vimeo, Dailymotion, Metacafe...
Ja z DM i Vimeo mam problem.. nie wiem dlaczego, ale na vimeo dostaje bana od wstepie a na DM po jakiś 3 - 4h.
Post: #7
RE: Vimeo, Dailymotion, Metacafe...
jak promować filmy na Daily , Vimeo ? ;// też mam z tym problem . Jest jakiś sposób na wyświetlenia
Post: #8
RE: Vimeo, Dailymotion, Metacafe...
Na DailyMotion raczej też Panowie nie zarobimy.
Usuwają filmiki które mają w tagach frazy typu: Keygen, Crack, Hack, Generator itp.
Wiem to po sobie, usunięto mi masę filmików po kilku godzinach.
Więc nawet nie traćcie czasu na wrzucanie tam.
Ale Daily pod względem zarabiania jest lepsze niż YouTube, ponieważ wszystkie filmiki miałem w top3 Google.
Post: #9
RE: Vimeo, Dailymotion, Metacafe...
gelmen jak nabiłeś wyświetlenia / komentarze ?
Post: #10
RE: Vimeo, Dailymotion, Metacafe...
Nie nabijałem nigdzie.
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vimeo i PPA Damkofr 6 2,998 14-04-2013 20:19
Ostatni post: Damkofr
Video Bot do DailyMotion - jakie funkcje powinien mieć? Karczu 8 2,629 31-03-2013 22:27
Ostatni post: Al8
  Filmiki metacafe octawius 8 2,859 23-03-2013 12:12
Ostatni post: gelmen
  Blokowanie DailyMotion gelmen 5 1,986 03-03-2013 23:51
Ostatni post: gelmen

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: