Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Jak w temacie, wordpress theme editor ma pelno plikow i jak chce znaleźć jakis kod to musze ctrl+f i po kazdym pliku jechac!! pobralem jakis plugin ale tak samo dzialal tylko mial wiecej opcji.
znacie jakiekolwiek pluginy,toolsy,sposoby zeby moc raz wpisac fraze w wp theme editor a ten by przeszukal wszystkie pliki? to wazne dla mnie bardzo..
Zapisz pliki na dysku, jeżeli będą domyślnie otwierane przez notatnik to użyj funkcji szukaj... przeszuka wszystkie pliki posiadające dany tekst. Działa na Windows 8 (na 7 prawdopodobnie również).