| Forum o zarabianiu przez Internet ! | ||
|
Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft
|
Sprzedaż "podróbki" - kłopotliwy kupujący
|
|
| Autor | Wiadomość |
Sony_st
Stały Bywalec Liczba postów: 597 Dołączył: Nov 2009 Reputacja: 190 Forum Gold: 64.00
|
|
||
| 29-03-2018 10:11 |
|
radek0389
Lojalny Forumowicz Liczba postów: 2,623 Dołączył: Dec 2014 Reputacja: 1162 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom: Forum Gold: 21.00
|
|
||
| 29-03-2018 10:17 |
|
PremAccHack
Forumowy Maniak Liczba postów: 1,936 Dołączył: Jan 2013 Reputacja: 881 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom: Forum Gold: 16.66
|
|
||
| 29-03-2018 10:23 |
|
Sony_st
Stały Bywalec Liczba postów: 597 Dołączył: Nov 2009 Reputacja: 190 Forum Gold: 64.00
|
|
||
| 29-03-2018 10:59 |
|
radek0389
Lojalny Forumowicz Liczba postów: 2,623 Dołączył: Dec 2014 Reputacja: 1162 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom: Forum Gold: 21.00
|
|
||
| 29-03-2018 11:08 |
|
Admin
Administrator Liczba postów: 21,693 Dołączył: Oct 2009 Reputacja: 10076 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom: Forum Gold: 349,669.95
|
|
||
| 29-03-2018 11:14 |
|
Driver
Lojalny Forumowicz Liczba postów: 2,145 Dołączył: Jun 2010 Reputacja: 777 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom: Forum Gold: 1.16
|
|
||
| 03-04-2018 12:40 |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Sprzedaż grupy na FB - kwota powyżej limitu NDG | 0 | 1,481 |
02-05-2025 22:52 Ostatni post: Soplica |
||
| Sprzedaż grupy na FB - kwota powyżej limitu NDG | 0 | 1,187 |
21-01-2025 15:07 Ostatni post: Soplica |
||
| Sprzedaż zabawek elektronicznych | 9 | 1,792 |
10-11-2024 10:17 Ostatni post: Gremquen |
||
| Sprzedaż cyfrowych modeli 3D a rozliczenie | 6 | 3,258 |
26-08-2023 00:54 Ostatni post: rachman |
||
| cytat wykorzystany w produkcie na sprzedaż | 2 | 2,989 |
02-06-2021 16:45 Ostatni post: zarii |
||
Użytkownicy przeglądający ten wątek:










A jak będzie pyszczył to go olej xD
no sądze że cena za jaką wylicytował nie jest wysoka, a pad działa, niestety co do tego "podrobionego pada" nie miałem świadomości
. Olej go. Co on tam zgłosi.


![[Obrazek: zarabiam.com.png]](https://zarabiam.com/pliki/zarabiam.com.png)
