Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
1.Nazwa przedmiotu :Blog z hackami 2.Opis przedmiotu :Blog posiada 62 wpisów, które są unikalne. Dodane do bloga sociale: Około 500 twitter, 400 G+, 1500 FB. Dorzucam oczywiście konta w ww. socialach. Blog miał dodawane backlinki ręcznie. 3.Zdjęcia :http://scr.hu/4wdr/2ebum (Nie widzi FB sociali) 4.Kontakt : PW 5.Cena : 200zł 6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal,MBank
Tak,bo nie był mocno pozycjonowany i jest źle zooptymalizowany. Ja tego nie ogarniam, więc wolę sprzedać. Blog jest wiarygodny, bo konwersja pobrań wynosi od 5% wzwyż.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2015 20:20 przez bossos.)
Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.