Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu osób poszukuje źródła zarobku w sieci, dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W obecnych czasach zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą dla pracy na etacie. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, każdy kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń!

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czatf),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


 
Ocena wątku:
 • 0 Głosów - 0 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Sprzedam - Autorska lista profili, oraz Trust rank służących do pozycjonowania strony » Pozycjonowanie - linkbuilding. Gwarancja działania wszystkich miejscówek.

Autor Wiadomość
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 192 +

Forum Gold: 15.00
Post: #1
Sprzedam - Autorska lista profili, oraz Trust rank służących do pozycjonowania strony
Sprawdź:
1.Nazwa przedmiotu :

Lista 150 profili(fora internetowe), oraz 120 trust ranków. Trust Tank są to miejscówki o wysokim autorytetecie w google. Pozwalają one podnieść jakość naszego całkowitego profilu linków. Równocześnie nie są to fora internetowe, z których składa się druga część listy. Lista jest podzielona na dwie części. Zdecydowałem się wymieszać w niej linki Trust Rank, oraz fora internetowe ponieważ na popularnych listach, które można zakupić znajdują się prawie tylko fora internetowe, a linkowanie tylko z nich sprawia, że mamy mocno jednorodny, a co za tym idzie słaby - ogólny profil linków. Lista służy do linkbuildingu w procesie pozycjonowania strony.

Przykładowy efekt podlinkowania strony różnorodną mieszanką linków z for internetowych, oraz Trust Ranków po updacie majowym na jednej z moich prywatnych stron:


[Obrazek: ss.jpg]

Przed podlinkowaniem na skutek updatu były same spadki. Dopiero linkowanie odwróciło ten proces. Dokładniejszą sytuację tej strony opisuję w moim dzienniku pracy

2.Opis przedmiotu :

150 profili, 120 trust ranków. Wysokie PA i DA. Średnie page authority w przypadku profili:40 natomiast średnie domain authority wynosi 48(średnia arytmetyczna).

Średnie page authority w przypadku Trust rank: 64 natomiast średnie domain authority wynosi 73(średnia arytmetyczna).

Minimalne statystyki poniżej, których miejscówki na liście nie ma to 20 pa/da w przypadku profili i 30 pa/da w przypadku trust rank.

Gwarancja działania miejscówek


W przypadku problemów z umieszczeniem linku na konkretnej miejscówce tłumaczę w jaki sposób link tam umieścić. W przypadku, w którym nastąpiły na stronie jakieś zmiany/lub strona przestała funkcjonować zamieniam miejscówkę na inną o podobnych parametrach, której nie ma na sprzedawanej liście. Gwarancja obowiązuje 30 dni od daty zakupu.

Dodatkowe informacje


1) Miejscówki do listy zostały wybrane z mojej prywatnej, ,,troszeczkę" większej listy miejscówek. Stąd w przypadku niedziałającej miejscówki i korzystania z gwarancji miejscówkę mogę natychmiast zamienić na inną.

2) Ponieważ sam z tych miejscówek korzystam, oraz chciałbym, żeby osoby kupujące też mogły z tej listy odnosić wyraźne korzyści, a nie żeby została ona po miesiącu w całości zaspamowana sprzedaż jest limitowana do 10 sztuk. Po sprzedaniu 10 osobom listy sprzedaż zostanie zamknięta.

3) W zdecydowanej większości profili forumowych wystarczy zwykły mail jak interia/wp etc. żeby założyć konto. Ze względu na zabezpieczenia niektórych silników for internetowych do wykorzystania pełnego potencjału listy przydatny jest jednak internet z dynamicznym IP, lub inny sposób na zmianę IP.

4) W przypadku pojedynczych for internetowych i trochę większej ilości linków trust rank konieczny jest ,,lepszy mail" jak np. gmail ponieważ na te podstawowe wymienione powyżej nie przychodzą maile aktywacyjne.

5) W prawie wszystkich wymienionych przypadkach to wystarczy. W przypadku kilku miejscówek, które można zliczyć na palcach jednej ręki może pojawić się również weryfikacja telefoniczna.

6) Najtańszy mobilny internet na ten moment z moich obserwacji kosztuje 10zł(5zł starter w Play, 5zł internet na cały dzień). Jest to minimalna inwestycja dodatkowa, żeby wykorzystać pełny potencjał listy. Pozwala ona zarówno w sposób bezproblemowy zmieniać IP, założyć nowe konto/konta gmail do linkowania, oraz daje 100% gwarancję udanej weryfikacji telefonicznej w przypadku, w którym się ona pojawi.

7) Jeżeli kogoś zastanawia czy linkowanie przynosi efekt i czy ktoś takim linkbuildingiem cokolwiek wypozycjonował zachęcam do sprawdzenia kilku ostatnich stron w moim własnym dzienniku pracy:

https://zarabiam.com/Temat-Ezarabianie-o...60?page=16

3.Zdjęcia :

[Obrazek: lista-zc-ss1.jpg]

[Obrazek: lista-zc-ss2.jpg]


4.Kontakt : PW

5.Cena : 94zł. Przyjąłem cenę 35gr za miejscówkę więc z prostej kalkulacji 0,35*270 wychodzi sumaryczna cena 94zł za całą listę. Nie sprzedaję miejscówek pojedynczo.

6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy. Nie posiadam aktualnie konta paypal, ponieważ po ostatnich zmianach regulaminu i problemów z tym procesorem płatniczym zdecydowałem się zamknąć tam konto.


Aktualny stan sprzedaży: 10/10

Autorska lista profili + trust rank do własnego linkbuildingu! Sprawdź dział sprzedam, wejdź w mój temat i poznaj szczegóły!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2020 11:45 przez azzaz.)
23-07-2020 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 192 +

Forum Gold: 15.00
Post: #2
RE: Sprzedam - Autorska lista profili, oraz Trust rank służących do pozycjonowania strony
Pozostało 5 sztuk listy do zakończenia sprzedaży. Do listy wysyłam instrukcję w jaki sposób linki do swojej strony na miejscówkach umieszczać. Jeżeli z jakąś miejscówką są problemy wysyłam wówczas szczegółową instrukcję dot. tej konkretnej miejscówki, lub zamieniam ją na inną stronę o podobnych parametrach.

Autorska lista profili + trust rank do własnego linkbuildingu! Sprawdź dział sprzedam, wejdź w mój temat i poznaj szczegóły!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2020 20:25 przez azzaz.)
30-07-2020 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,522
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1095 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 250.00
Post: #3
RE: Sprzedam - Autorska lista profili, oraz Trust rank służących do pozycjonowania strony
Możesz precyzyjniej zdefiniować stronę typu "trust rank"? Są to strony z wysokimi wskaźnikami DA, PA? Czy about.me, wordpress.com mieszczą się w ramach tego typu stron? Bo częściej widzę określenie web 2.0 czy też article submission.

radek0389, dumny członek WSZECHŚWIATA od 1989.
02-08-2020 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 192 +

Forum Gold: 15.00
Post: #4
RE: Sprzedam - Autorska lista profili, oraz Trust rank służących do pozycjonowania strony
Web 2.0 polegają na tym, że można tworzyć na nich strony zapleczowe. Np. własnego bloga i to są np. właśnie wspomniany wordpress, blogspot, tumblr, wix etc. Nie są to tego typu platformy. Na liście nie ma miejscówek typu web 2.0, które wymagałyby tworzenia własnych artykułów/bloga/mini strony. Są to miejsca z wysokim autorytetem w google, które pomagają podnieść jakość naszego profilu linków, ale nie są to też fora internetowe, z których składa się druga część listy.

Przykładowe linki trust rank:

https://medium.com/@domi.rejes
https://pl.gravatar.com/domirejes
http://www.mappery.com/user.php?name=Tnofea
https://speakerdeck.com/anton225gerardEdit: pozostały 4 sztuki listy.

Autorska lista profili + trust rank do własnego linkbuildingu! Sprawdź dział sprzedam, wejdź w mój temat i poznaj szczegóły!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2020 14:38 przez azzaz.)
Glosy: radek0389 (+1)
02-08-2020 11:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 192 +

Forum Gold: 15.00
Post: #5
RE: Sprzedam - Autorska lista profili, oraz Trust rank służących do pozycjonowania strony
Pozostały 3 sztuki listy.

Hybrid1990 dodał notatkę do tego postu 07-08-2020 18:51 ponieważ:

Nieregulaminowe podbicie tematu. +20%


Autorska lista profili + trust rank do własnego linkbuildingu! Sprawdź dział sprzedam, wejdź w mój temat i poznaj szczegóły!
07-08-2020 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 192 +

Forum Gold: 15.00
Post: #6
RE: Sprzedam - Autorska lista profili, oraz Trust rank służących do pozycjonowania strony
Została ostatnia sztuka do zakończenia sprzedaży.EDIT: Sprzedaż została zakończona. Temat do zamknięcia

Autorska lista profili + trust rank do własnego linkbuildingu! Sprawdź dział sprzedam, wejdź w mój temat i poznaj szczegóły!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2020 11:46 przez azzaz.)
25-08-2020 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Majka Offline
$$$
*

Liczba postów: 17,394
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 10518 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 290.93
Post: #7
Sprzedam - Autorska lista profili, oraz Trust rank służących do pozycjonowania strony
Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.

[Obrazek: 33.png]
02-09-2020 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lista Portali Ogłoszeniowych PL i Global (dobre pod ERO) Adaalbert 1 133 29-08-2020 16:06
Ostatni post: Hybrid1990
  ► Bazy Adresów E-mail i Nr. kom, Serwery SMTP, Wysyłka E-mail oraz Czyszczenie Baz ◄ Bravo 16 3,191 13-07-2020 14:35
Ostatni post: Majka
  Stażowe konta fb - 2009 rok oraz 2014 rok. iamoscar 7 428 03-07-2020 14:21
Ostatni post: Majka
  Google Adsense zweryfikowane oraz ze środkami Prizmo* 3 295 21-06-2020 14:12
Ostatni post: Hybrid1990
  Lista 50 forów internetowych pod promocję platform inwestycyjnych olekjs 3 294 22-11-2019 20:47
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.