Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Wątek zamknięty 
Sauer - ku niezależności finansowej.

Autor Wiadomość
Post: #1
Sauer - ku niezależności finansowej.
Sprawdź:
Witajcie serdecznie!

Ten dziennik, ma nie tylko na celu zmotywowanie mnie do dalszej pracy (z czym niestety mam niebotyczny problem), ale i też uchylenie wam rąbka tajemnicy spoczywającego nad afilacją internetową i zarabianiu na stronach WWW. Dodatkowo, chcę również zająć się prowadzeniem fanpejdży, gdyż z tego co słyszałem to w miarę przyjemna, dochodowa robota.

Władam biegle językiem niemieckim, francuskim - niestety angielski opanowałem na poziomie średnim, wiem to nieco dziwne - dlatego w przyszłości do mojego projektu będę potrzebował swojego rodzaju poligloty.

Opanowałem również język PHP, javascript na poziomie dostatecznym.

Aktualnie, zajmuję się tworzeniem pewnej witryny, która będzie dawała możliwość zgarnięcia jednej, dostępnej w puli, płatnej gry na STEAM, całkowicie za friko - wiążę z tą stroną spore oczekiwania. Równolegle, prowadzę również stronę na zasadzie onetu - z automatycznie aktualizującymi się wpisami (25-30 wpisów na dzień). Dodatkowo, codziennie wrzucam po jakieś 10-15 backlinków, przez co strona powoli winduje sobie w górę w rankingach google i alexa.

Moim konikiem jest strona porno, a raczej taka, z anonsami zdesperowanych człowieczków, gdzie za każdą rejestrację (ogłoszenie) pobierana jest odpowiednia opłata.

Podjąłem się również stworzenia takiego małego silniczka (CMS'a) do spieniężania różnorakich usług, za pomocą SMS'ów zintegrowanych z platformą dotpay. Aktualnie rozwijam go, dodaję nowe funkcje, pozyskane z wywiadu środowiskowego, by później rozpocząć jego sprzedaż na masową skalę, po odpowiedniej cenie.

Wpisy będę aktualizować raz na dwa-trzy dni, dla własnej satysfakcji. Wink

Jakie mam cele?

-osiągnąć naturalnie niezależność finansową, zacząć się samemu utrzymywać
-odłożyć na prawko jazdy, oraz samochód (marzy mi się audi A3)
-do końca lutego zarobić chociaż pięć stówek

--------------------------------------------------------------------

2 luty 2014

-wynegocjowałem wyższe stawki w systemie afilacyjnym za poszczególne leady
-dorzuciłem naturalnie 15 backlinków dla każdej strony za pomocą GSA.
-przemyślałem tematykę fanpage i wprowadziłem go w życie
-na oko dobiłem do progu 80% kodowania strony STEAM'owej.
Post: #2
RE: Sauer - ku niezależności finansowej.
Śledzę Smile Powodzenia Smile Opisując więcej z PPA, clicki, zarobki i etc.
Post: #3
RE: Sauer - ku niezależności finansowej.
Bardzo szerokie portfolio Smile

To jest bardzo ciekawy i fajny pomysł:
(02-02-2014 15:55)Sauer napisał(a):  Aktualnie, zajmuję się tworzeniem pewnej witryny, która będzie dawała możliwość zgarnięcia jednej, dostępnej w puli, płatnej gry na STEAM, całkowicie za friko - wiążę z tą stroną spore oczekiwania.
Post: #4
RE: Sauer - ku niezależności finansowej.
(02-02-2014 17:07)patryk0407 napisał(a):  Śledzę Smile Powodzenia Smile Opisując więcej z PPA, clicki, zarobki i etc.

Akurat w PPA nie siedzę.

Co do szerokości moich zainteresowań, szczerze mówiąc liznąłem wszystkiego po trochę, ale w tym co robię aktualnie, czuję się najlepiej.
Post: #5
RE: Sauer - ku niezależności finansowej.
Bardzo mnie ciekawi ta strona związana z steamem Lol

Zobacz komenda na aimbot
Post: #6
RE: Sauer - ku niezależności finansowej.
(02-02-2014 19:11)alizen napisał(a):  Bardzo mnie ciekawi ta strona związana z steamem Lol

No w skrócie - cały tydzień, będą zbierane dochody z reklam, afilacji i tak dalej, a na koniec tygodnia, będzie losowana jedna osoba, do otrzymania gry. Skąd będę miał środki na grę STEAM'ową? No właśnie z tych reklam i tak dalej, które były generowane cały tydzień.
Post: #7
RE: Sauer - ku niezależności finansowej.
jak zamierzasz reklamować tą strone?

Zobacz komenda na aimbot
Post: #8
RE: Sauer - ku niezależności finansowej.
powodzeniaWink
bede sledzic twoje poczynania
Post: #9
RE: Sauer - ku niezależności finansowej.
(02-02-2014 19:16)alizen napisał(a):  jak zamierzasz reklamować tą strone?

Pozycjonowanie pod odpowiednie frazy + mailing i reklamy kontekstowe.
Post: #10
RE: Sauer - ku niezależności finansowej.
Uchylisz rąbka tajemnicy? W jakim systemie afiliacyjnym wynegocjowałeś wyższe stawki?

msd2410, członek http://zarabiam.com od Mar 2010.
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Its My Birthday! Alegrosz.pl - Firma z branży finansowej Alegrosz 1 2,101 19-08-2025 20:06
Ostatni post: Majka
  CoinRepublik handluj z wykorzystaniem dźwigni finansowej mimuna 1 696 17-03-2021 17:20
Ostatni post: Hybrid1990
Question pomagam.pl - zbiórka z powodu trudnej sytuacji finansowej nnnn 1 1,445 07-02-2017 21:02
Ostatni post: Hybrid1990
  W drodze do niezależności finansowej zawi3j 4 1,418 03-10-2016 07:48
Ostatni post: Majka
Thumbs Up Skrypt strony finansowej. Zarabiaj na produktach Bankowych kredyty, konta bankowe itd Pirat 1 2,583 19-03-2016 19:46
Ostatni post: piotrekprorok

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: