Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Hej
Zapraszam wszystkich do udziału do programu partnerskiego eBroker.
Współpraca oparta na jasnych zasadach z możliwością kontrolowania na bieżąco odsłon, wniosków, statusów, etc.
masz ochotę na fajną przygodę? zapraszam
/yazir
Warn zapraszam do regulaminu, ponownie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2013 20:50 przez kora72.)
Nie polecam osobiście tego programu. Kiedyś działałem tam około 2miesięcy. Miałem dziesiątki leadów i 0,00 zarobione. Specjalnie wypozycjonowałem stronkę pod serwis z tym programem i NIC !! Mam takie wrażenie że on inkasują kasę z tych leadów co przelewają banki etc
Pozdrawiam
Hej
Szczerze mówiąc również podchodziłam sceptycznie do tematu. Przekonałam się w 100%, o słuszności swojej decyzji w momencie, gdy z produktu skorzystała osoba z mojej rodziny.
Warto zapoznać się z tematem, to nic nie kosztuje, a wręcz przeciwnie :-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:40 przez kora72.)
(16-03-2013 20:48)kora72 napisał(a): Hej
Zapraszam wszystkich do udziału do programu partnerskiego eBroker.
Współpraca oparta na jasnych zasadach z możliwością kontrolowania na bieżąco odsłon, wniosków, statusów, etc.
masz ochotę na fajną przygodę? zapraszam
Zarobki z tego programu przychodzą po pewnym czasie, dlatego uważałbym na określenia, że to ściema. Rozliczenia odbywają się w czasie i sięgają max 3 miesięcy. Za rejestrację otrzymujemy 50zł. Moje pierwsze zarobki przyszły po 2 miesiącach, a teraz wpływają regularnie co miesiąc. Jeśli będziemy mieli leady co miesiąc to nawet jeśli wynagrodzenie będzie przychodziło z opóźnieniem to będziemy je otrzymywali co miesiąc.
Wszystkim sceptycznie podchodzącym do tego programu pragnę powiedzieć, iż otrzymałem pierwszą wypłatę w tym miesiącu, może nie jest to oszałamiająca kwota bo wynosi 221 zł, ale teraz mam pewność, że program jest wypłacalny i zaczynam poważnie się tym zajmować. Jeśli potrzebujesz początkowego wsparcia to chętnie go udzielę w zamian za rejestrację jako mój subpartner.
ebroker jest ok ..potwierdzam, dostaje co miesiąc od nich kasę, a walidacje trwają nieraz kilka miesięcy
osobiście wolę bankiera bo ich narzędzia bardziej pasują na moje www
ale ebroker czasem też mi się przyda