Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: Hqrevshare zacznij zarabiać razem ze mną !!! - Oski121
Sprawdź:
Cześć, na wstępie pragnę poinformować że straciłem się w dniach i nie wiem który to dzień w Hqrevshare, zapewne słyszeliście o problemach związanych z w.w programem, powoli wszystko wraca do normy, mogę powiedzieć że program chyba ma się w miarę ok i płaci a to chyba najważniejsze, od 6 listopada wypłaciłem 100 $ które doszły bez żadnego problemu, myślę że jeżeli ktoś chciał by wejść w program to śmiało mogę go polecić, powiem więcej jeżeli upadnie to i tak niezawacham się nad wejściem do kolejnego programu Hana, Przepraszam za taki krótki up ale nie mam teraz zbyt wiele czasu, myślę że jutro znajdę jakąś dłuższą chwile i zrobie jakiś większy update mojego dziennika !
RE: Hqrevshare zacznij zarabiać razem ze mną !!! - Oski121
Tak samo ja. Jeśli jakiś nowy program będzie miał to na pewno wbijał. Teraz za późno się obudziłem z tymi programami i w każdym, w który wszedłem straciłem hajs. Może kiedyś będzie lepiej Ile masz teraz paczek i ile wypracowują w 24h?
Glosy:
09-11-2015 02:15
oski121
Aktywny
Liczba postów: 127
Dołączył: Jul 2015
Reputacja:
20 Forum Gold: 0.00
RE: Hqrevshare zacznij zarabiać razem ze mną !!! - Oski121
UPDATE
Szczerze nie wiem który to już dzień w Hqrevshare, ale mogę powiedzieć że trochę nadszarpało moje nerwy tymi "przeprowadzkami" na inny serwer czy coś w tym stylu, Na szczęście wszystko wróciło do normy i program działa według mnie bardzo dobrze jeżeli chodzi o parametry techniczne natomiast co do płatności to mogę powiedzieć tylko jedno płaci, płaci i jeszcze raz płaci, jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości co do programu i nie wie czy w niego wejść to mam jedną rade nie wchodź w programy typu Revenue share czy jak kolwiek to nazywacie, a jeżeli już wchodzisz to nie traktuj pieniądza jako pieniądz a jako narzędzie, instrument pracy co pozwoli na ograniczenie twoich obaw. Sam od tych przenosin tak zacząłem traktować pieniądze i osobiście powiem że bardzo to na mnie podziałało. Dobra koniec tego gadania teraz to po co większość ludzi tu wchodzi ( o ile w ogóle ktoś tu zagląda) cyferki.
Stan Adpacków
Jak możecie zaobserwować aktualny stan to 170 aktywnych paczek ( w tym 2 basic po 10 $) 1 Polecony nie aktywny, i spora ilość kredytów, jeżeli ktoś by chciał jakoś wykorzystać kredyty na reklame, lub ma jakiś pomysł proszę o prywatną wiadomość.
Wypłaty
Jak chyba większość po problemach z programem rzuciłem się na cashout i zleciłem pare wypłat lecz teraz będę reinwestował i część wypłacał, kolejny raz cyferki :
POLECENI
Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejstrowany w programie a chciałbyś zacząć zarabiać z HQrevshare to zapraszam do rejstracji z mojego Reflinka dzięki któremu zyskasz 7 % od pierwszej wpłaty oraz 5 % z każdej reinwestycji nie czekaj i zacznij zarabiać już dzisiaj razem ze mną : https://hqrevshare.com/?r=oski121
RE: Hqrevshare zacznij zarabiać razem ze mną !!! - Oski121
Troszkę mnie tu nie było, ale postaram się opisać wszystko wielkim skrócie, obecnie z Hqrevshare wypłacam całe mainbalance i uciekam z programu (mam złe przeczucia) Na szczęście wkład już prawie wyciągnięty, nie polecam wchodzenia do tego programu. Z racji że uciekam z Hqrevshare trzeba jakoś zarabiać, tak więc doszedłem do wniosku że zajmę się Tradingiem Sportowym już kiedyś tak zarabiałem, ale zgubiła mnie pycha, i zamiast tradingu była to czysta bukmacherka a nie trading, nie będę wam mydlił oczu ile ja to nie zarobiłem bo przeszłość się nie liczy, mogę jedynie powiedzieć że można na tym zarobić i to nie mało.
Cele ? Zarobić do końca grudnia 1500 zł z samego tradingu.
Tak więc cel : 94zł/1500zł
Z Hqrevshare wypłaciłem już 1004 zł/1300 zainwestowanych, w drodze jest wypłata 50 $ więc już prawie będzie wyciągnięty wkład. Pozdrawiam wszystkich którzy czytają ten dziennik.
RE: Porzucenie Hyipów na rzecz Tradingu Sportowego !!!
Dzisiejsze zarobki kształtują się następująco : Więc trading cel do końca Grudnia :
200zł / 1500 zł
Wypłaty z Hqrevshare nie liczę bo tak jak pisałem porzuciłem Hyipy a jedynie z nich wypłacam pieniądze. Jeżeli ktoś by chciał zgłębić tajniki tradingu to zapraszam na pw lub na gg, gdzieś wcześniej podawałem już numer, będzie to pomoc czysto bezinteresowna bo nie ma tu żadnych linków polecających itp.