Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Słuchajcie.
Mój kumpel 5 czerwca otrzymał taką wiadomość:
Cytat:Spółka Eller Service S.C. Gdańsk, 18.06.2011
Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska
ul. Chłopska 72
80-380 Gdańsk
NIP 584-265-87-31, REGON 220665002
Sygnatura sprawy:
xxxxxxx
PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY
Szanowny Panie
Uprzejmie zawiadamiam, iż Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwaiatkowska z siedziba w Gdańsku, ul. Chłopska 72, która jest właścicielem serwisu Pobieraczek.pl, zleciła mojej Kancelarii podjęcie skutecznych działań prawnych w celu wyegzekwowania od Pana należności w wysokości 94,80zł na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego. Mojemu Mocodawcy przysługuje wobec Pana roszczenie odszkodowawcze z tytułu niewywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy.
Dnia 22.07.2009 o godzinie 01:08:10 z adresu IP: 80.50.55.114 zamówił Pan w serwisie mojego Mocodawcy usługę dostępu do serwerów Usenet zlokalizowanych na terenie RP oraz poza jej granicami w zakresie koniecznym do obsługi wiadomości, z wykorzystaniem sieci komputerowych w szczególności Internet, do transferu wiadomości zorganizowanych w grupy tematyczne w wielkości pakietu Pobieraczek5 i pomimo wysłanych wezwań do wywiązania się z warunków umowy, zamówiona usługa nie została do dnia dzisiejszego w sposób całkowity opłacona. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Panem a moim Mocodawcą doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204). Podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl oświadczył Pan, iż zapoznał się oraz w całości zaakceptował postanowienia obowiązującego regulaminu świadczenia usług "Usenet". W razie niezadowolenia z usługi mógł Pan w ciągu 10 dni od jej zamówienia odstąpić od zawartej umowy i zrezygnować z przygotowanego dla Pana konta.
W związku z powyższym wzywamy Pana do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu na kwotę 94,80 PLN powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięcy) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego pisma.
Wszelkie wpłaty należy kierować na następujący rachunek bankowy:
Nazwa odbiorcy: x
Numer rachunku: x
Tytuł przelewu: x
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
W przypadku braku wpłaty wyżej wymienionej kwoty w wyznaczonym terminie zawitym, sprawa zostanie skierowana na drogę postępowania sądowego, a następnie egzekucyjnego, co może znacznie zwiększyć Panu koszty.
ŁĄCZNA KWOTA DO ZAPŁATY MOŻE WYNIEŚĆ – co najmniej 465,80 zł
Na powyższą kwotę składają się:
KOSZTY POSTĘPOWANIA SĄDOWEGO - 156,00 zł, w tym:
koszty należne pełnomocnikowi procesowemu za udział w rozprawach przed Sądem Powszechnym w postępowaniu zwykłym - 60,00 zł
wpis sądowy - 30,00 zł
koszty związane z nadaniem wyrokowi klauzuli wykonalności - 66,00 zł
KOSZTY POSTĘPOWANIA EGZEKUCYJNEGO - co najmniej 215,00 zł, w tym:
koszty należne pełnomocnikowi procesowemu za udział w postępowaniu egzekucyjnym - 15,00 zł,
koszty postępowania egzekucyjnego - co najmniej 200,00 zł
ODSETKI NALEŻNE DO DNIA ZAPŁATY - naliczane za każdy dzień zwłoki
ZALEGŁA OPŁATA ZA USŁUGĘ POBIERACZEK5 (12 MIESIĘCY) - 94,80 zł
Podstawa prawna wyliczenia kosztów
Zgodnie z art. 477 kodeksu cywilnego w razie zwłoki dłużnika wierzyciel może żądać, niezależnie od wykonania zobowiązania, naprawienia szkody wynikłej ze zwłoki. Zasady i tryb pobierania kosztów sądowych określa kodeks postępowania cywilnego oraz ustawa z dnia 28 lipca 2005 r. o kosztach sądowych w sprawach cywilnych. (Dz.U.05.167.139 W myśl art. 108 kodeksu postępowania cywilnego o kosztach postępowania orzeka w każdym przypadku sąd, kończąc postępowanie w konkretnej sprawie. Zgodnie z art. 770 k.p.c. o kosztach postępowania egzekucyjnego orzeka komornik lub sąd. W myśl art. 98 k.p.c. na żądanie strony przeciwnej, strona przegrywająca sprawę zobowiązana jest zwrócić koszty procesu. Możliwość całkowitego lub częściowego zwolnienia z kosztów postępowania sądowego wynika z art. 102 k.p.c. oraz 771 k.p.c.
Z poważaniem,
Radca Prawny
XXX XXX
W przypadku pytań proszę o kontakt: [email protected]
tel. 58 553 20 00
fax 58 553 21 00
OSTRZEŻENIE
Zgodnie z Ustawą z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. Nr 81, poz. 530), zwaną dalej Ustawą, ostrzegam o zamiarze przekazania informacji gospodarczej o Pana zobowiązaniu do Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA z siedzibą we Wrocławiu i adresem: 51-214 Wrocław, ul. Armii Ludowej 21.
Jednocześnie informujemy, że dłużnicy notowani w Krajowym Rejestrze Długów, zgodnie z art. 24 ust. 2 Ustawy, mają utrudniony dostęp do usług finansowych (kredytów, leasingu, sprzedaży ratalnej), usług telekomunikacyjnych i multimedialnych (możliwość kupna telefonu w abonamencie, zawarcia umowy na szerokopasmowy dostęp do Internetu, telewizję kablową i satelitarną), wynajmu nieruchomości (np.: mieszkania, biura, magazynu, placu) i wielu innych.
21:57:30przeciwnej, strona przegrywająca sprawę zobowiązana jest zwrócić koszty procesu. Możliwość całkowitego lub częściowego zwolnienia z kosztów postępowania sądowego wynika z art. 102 k.p.c. oraz 771 k.p.c.
Z poważaniem,
Radca Prawny
XXX XXX
W przypadku pytań proszę o kontakt: [email protected]
tel. 58 553 20 00
fax 58 553 21 00
OSTRZEŻENIE
Zgodnie z Ustawą z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. Nr 81, poz. 530), zwaną dalej Ustawą, ostrzegam o zamiarze przekazania informacji gospodarczej o Pana zobowiązaniu do Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA z siedzibą we Wrocławiu i adresem: 51-214 Wrocław, ul. Armii Ludowej 21.
Jednocześnie informujemy, że dłużnicy notowani w Krajowym Rejestrze Długów, zgodnie z art. 24 ust. 2 Ustawy, mają utrudniony dostęp do usług finansowych (kredytów, leasingu, sprzedaży ratalnej), usług telekomunikacyjnych i multimedialnych (możliwość kupna telefonu w abonamencie, zawarcia umowy na szerokopasmowy dostęp do Internetu, telewizję kablową i satelitarną), wynajmu nieruchomości (np.: mieszkania, biura, magazynu, placu) i wielu innych.
I chodzi o to że on nie zakładał tam konta ani nikt z jego rodziny... Termin zapłaty tej 'stówy' minął więc czeka tylko sąd... Bardzo prawdopodobne ze ktoś podpiął się pod sieć (ponieważ wtedy miał sieć radiową) i za pośrednictwem jego imienia i nazwiska stworzył sobie konto na tej stronie. I właśnie chodzi o to by kolega nie musiał tego wszystkiego płacić? Jest jakiś sposób na to?
Glosy:
19-06-2011 21:36
xPietrek
Alkopoligamia.com!
Liczba postów: 1,153
Dołączył: Dec 2009
Reputacja:
411 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 1.00
marcel_kk
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 12,822
Dołączył: May 2011
Reputacja:
6666 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 296.09
Nie reagować, nie odpisywać. Wielu moich kumpli tez tak straszyli.
Są dobrzy w tworzeniu tych prawniczych pism. Szczególnie licza na jedno: aby konto załozył nieletni, przestraszył sie wezwania i aby nie było draki po cichu przed rodzicami zapłacił te 94 zł.
Powysyłaja kilka emaili i się zluzują.
Sprzedam SMS Premium.
Glosy:
20-06-2011 03:30
wesolutki
Stały Bywalec
Liczba postów: 662
Dołączył: Mar 2010
Reputacja:
103 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
marcel_kk
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 12,822
Dołączył: May 2011
Reputacja:
6666 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 296.09
(01-07-2011 11:52)maniek512512 napisał(a): Z tego co mi wiadomo (mogę się mylić) takie listy powinny przychodzić jako polecone żeby mieli dowód doręczenia.
Sporo ich na pewno nawysyłali pod adresy typu
Janko Muzykant
ul. Wiejska 12345
00-000 Zadupie
Olejcie sprawe, wysla jeszcze kilka pism coraz bardziej
prawniczych i na tym koniec.
Sprzedam SMS Premium.
Glosy:
01-07-2011 14:33
draco
Aktywny
Liczba postów: 123
Dołączył: Aug 2011
Reputacja:
6 Forum Gold: 0.00