Co to jest PPI ?
W ogólnych słowach - [P]Pay [P]Per [I]Install to jeden z modeli zarabiania na pozyskanym ruchu internetowym. W odróżnieniu od innych modeli jak PPM, PPC, gdzie pieniądze dostajemy za odsłony lub kliknięcia, w PPI prowizja naliczana jest od instalacji promowanego oprogramowania.
I teraz - są dwa rodzaje firm które płacą za instalację: pierwszy rodzaj to promowanie konkretnego produktu, np. toolbar albo jeden z klonów pc cleanera, gdzie dostajemy prowizje za samą instalację, gdzie stawki nie są zbyt duże, bo promujemy tylko jeden produkt, oraz drugi rodzaj czyli promowanie instalatora w którym zbundlowane jest wiele ofert - w tym rownież tych pierwszego rodzaju. Tutaj stawki są zdecydowanie większe, dodatkowo mamy możliwość “owinięcia” jakiegoś własnego, bądź freeware programu i zarabiania na instalacji tegoż programu.
Stawka za pojedynczą instalację jest mocno zróżnicowana. Najwięcej zarabiamy na instalacjach z USA, UK, Kanady i Australii. W dalszej kolejności są kraje Europy Zachodniej, potem Europa Wschodnia, LATAM i Azja, a na samym końcu kraje trzeciego świata. Końcowa stawka za wygenerowanie instalacji zależy też od ilości dodatkowego oprogramowania, które zainstaluje użytkownik. Ale zaraz, jakiego dodatkowego oprogramowania?
Zasada działania jest prosta. W PPI promujemy instalator oprogramowania, który dodatkowo instaluje oferty reklamowe i to właśnie za instalacje tych ofert reklamowych dostajemy prowizję. Liczba ofert reklamowych jest najczęściej uzależniona od kraju instalacji. Im bardziej rozwinięty kraj, tym więcej jest reklamodawców chcących płacić nam za promocję, zatem tym więcej mamy w naszym instalatorze ofert i tym lepiej są one płatne. W instalatorze dostępnym w NetCashRevenue promujemy oferty m.in. takich firm jak: Sterkly, Baidu, Uniblue, Iobit, Opera.
Zaczynamy !
Od czegoś musimy zacząć, czyli będziesz potrzebował konta w serwisie oferującym pieniądze za instalacje (PPI).
Zarejestruj Się:
reflink:
http://netcashrevenue.com/register/1694/
(
Uwaga jeżeli ktoś zarejestruje się z mojego reflinka oferuje ok 100 aktualnych Nisz PISZ PW oraz pomoc w każdej sytuacji od szablonu do zbierania klientów PISZ PW)
Bez reflinku:
http://netcashrevenue.com/
Zobaczysz taką Strone:
W poliu promotion method wpisz: youtube,commenting,blogs
Minimalna wypłata to 1 $ i 100 $ przelew - 35 $ opłata
NET45, poprzez PayPal, Wire, Western Union i Bitcoin lub przelewem
Stawki znajdują się tutaj
http://netcashrevenue.com/rates/#rates
Dowód Wypłaty
(MOJE):
Promowanie -_-
NCR oferuje masę możliwości od Od potrzeby aktualizacji javy do nie aktualnego flash player oraz link beż pośredni
Link beż pośredni jak zmienić nazwę pliku wystarczy dodać na końcu &fn=Nazwa_Muzyki_Hacka_Czegoś_Tam.zip lub .rar
Gdy ktoś coś pobierze wygląda to tak
Dobra Dobra a co dalej ?
Jak znaleźć nisze?
Możesz wpisać na yt lub w Google coś typu Hack Game,Hack tool,Cheats i masz tone niszy.A jeżeli zarejestrowałeś się z mojego
reflinka(
http://netcashrevenue.com/register/1694/) dostaniesz ode mnie 100 nisz na start.
Jeżeli jesteś leniem lub nie umiesz english to możesz kopiować posty z innych blogów jeżeli jakiś blog ma zablokowane kopiowanie postów gdzieś w kodzie strony nie java script to pobierasz w markecie chrome dodatek o nazwie Allow Copy usuwa cały możliwy kod blokujący kopiowanie
Jeżeli chcesz zarabiać na komentarzach yt to dodawaj komentarze typu:
![[Obrazek: png.png]](http://s19.postimg.org/5q80cgjxv/png.png)
Ważne żebyś używał wiarygodnego skracacza linków(przykładowo bit laya,google). Wtedy więcej ludzi klika.
Oczywiście nie musisz ograniczać się tylko do komentarzy na yt.
Metoda którą teraz przedstawię jest większości earnerów dobrze znana i najlepsza. Dlaczego najlepsza? Bo nawet w momencie kiedy dany serwis przestanie wypłacać to ty będziesz miał zaplecze do zarabiania i wystarczy że podmienisz linki.
Tworzysz Bloga polecam na blogger.com dlaczego? bo na początek jest darmowy a potem możesz zainwestować w domenę,www wgrać wordpressa pobrać theme np eleganttheme <----- są wycieki
Szablony do blogspota znajdziesz tutaj
http://www.bloggertheme9.com/
Kiedy masz już bloga i wszystko możesz zacząć dodawać posty gdy już będziesz miał ok. 100 będziesz zarabiał 10-15 $ dziennie
Dobrze wykonany post (z mojego bloga)
Pamiętaj dodawaj 3-4 posty dziennie - najważniejsza jest regularnosć nie możesz tak sobie odpuścić tamtego,tego,o i tamtego dnia !
Dodatkowo pamiętaj ze do każdego hacka dodawaj filmik zrobiony np. Camtasia Studio który pokazuje jak działa hack aby pokazać ze np. dodał do gry milion czegoś tam zrób fotomontarz i po sprawie nie widoczne cięcia itd. Like,Subskrypcje możesz dodać sobie stroną AddMeFast.com. Programy robisz w programie Visual Basic 2012-2013 ja polecam 2013 jest optymalny. W upload filmików pomoże ci program
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd...SJp45Xtmko (pozwala na masowe dodawanie filmików z jednego konta).