Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Państwo z kartonu łączone na trytytki

Autor Wiadomość
Hybrid1990 Offline
Super Moderator
*

Liczba postów: 48,248
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 38377 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 17,654.00
Post: #11
RE: Państwo z kartonu łączone na trytytki
Sprawdź:
Kolejny ogromny skandal w wykonaniu KO. Politycy rządzący zrobili sobie ze Szpitala Południowego w Warszawie swój własny prywatny folwark, gdzie do lekarzy byli przyjmowani poza kolejką. Wstyd i hańba, że z publiczną służbę zdrowia wykorzystują priorytetowo dla siebie, kosztem zwykłych ludzi.
















beka beka beka







grycekkrypto - coś tak zamilkł?
21-06-2026 07:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
grycekkrypto Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 15
Dołączył: May 2026
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 23.00
Post: #12
RE: Państwo z kartonu łączone na trytytki
rozumiem ze prawa strona przez 8 lat u wladzy nie korzystala w ten lub podobny sposob ze sluzby zdrowia? witkowa odpowiedziala chocby wewnatrz pis za meza na oiomie? kolanka czy tam bioderka kaczorka tez normalnie wg. kolejki....
a karczewsaki? ten to se odjebal bizancjum w nowomiejskich placowkach...
tylko tu jest jakas reakcja...odwolania...usuniecia ze struktur...
a w pis? w pis nawet smiecia ziobre bronia odnosnie jego ucieczki za granice xd
ogolnie nie chce mi sie dyskutowac....bo prawicowych wyborcow mam za dzbanow...jak jeszcze sa patokatolami to juz wogole na nich pluje...
tylko nie mów nikomu....karolku w.
Glosy: twardy (+1)
21-06-2026 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hybrid1990 Offline
Super Moderator
*

Liczba postów: 48,248
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 38377 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 17,654.00
Post: #13
RE: Państwo z kartonu łączone na trytytki
I znowu pis pis pis x100, zero merytorycznego odniesienia, nie da się czytać tego twojego wysrywu, popełniłem błąd wołając cię tu dając kolejną szansę.

"tylko tu jest jakas reakcja...odwolania...usuniecia ze struktur..." - taa, Trzaskowski i peowcy wiedzieli dobrze od ponad roku co się dzieje w tym szpitalu, wiadomo że odwołania były pod media, za jakiś czas będą grzać posadki gdzie indziej.

""bo prawicowych wyborców mam za dzbanow" - twoje posty jasno wskazują że to ty jesteś dzbanem, i jest to bardzo łagodne określenie.

Za kolejny gownopost z twojej strony otrzymasz bana, więc albo się ogarnij z tą nienawiścią, albo nie udzielaj się w tym temacie z łaski swojej.
21-06-2026 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grycekkrypto Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 15
Dołączył: May 2026
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 23.00
Post: #14
RE: Państwo z kartonu łączone na trytytki
sami wolaliscie xd
hehe....najlepiej banik i elo...nikt nie bedzie punktowal waszej hipokryzji...
w tym temacie sie juz nie wypowiem
nie pozdrawiam
Glosy: twardy (+1)
21-06-2026 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zaperr44 Offline
Zbanować twardego
*

Liczba postów: 1,414
Dołączył: May 2015
Reputacja: 356 +

Forum Gold: 621.55
Post: #15
RE: Państwo z kartonu łączone na trytytki
(21-06-2026 18:23)grycekkrypto napisał(a):  sami wolaliscie xd
hehe....najlepiej banik i elo...nikt nie bedzie punktowal waszej hipokryzji...
w tym temacie sie juz nie wypowiem
nie pozdrawiam

O jakiej hipokryzji chlopie ty tu pieprzysz xD Hybrid Ci punktuje wszystko i odpowiada na każdy argument, a ty wyjeżdzasz nonstop ze swoją pisowską fiksacją. Policzyłeś już głosy z koniem Romanem czy dalej wam to tyle zajmuję? Nikt nie neguję tego co pis wyprawiał za swojej kadencji, ale aktualnie to PO rządzi i to PO jest rozliczane z tego. A u ciebie argumentacja wygląda tak: ALE TO PIS ROBIŁ TAK, ALE TO PRZEZ PIS TAK JEST, ALE ZA PISU BYŁO.
Glosy: Hybrid1990 (+3)
21-06-2026 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hybrid1990 Offline
Super Moderator
*

Liczba postów: 48,248
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 38377 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 17,654.00
Post: #16
RE: Państwo z kartonu łączone na trytytki
No beznadziejny przypadek, ale to dobrze że się taki nienawistnik tu ukazał, bo to zawsze działa na szkodę tych, których popiera. Typowy giertychowiec - zero argumentów, zero odniesienia do problemu, tylko odwracanie kota do góry ogonem, plucie i obrażanie.

grycek - pis już nie rządzi od prawie trzech lat, naprawdę radzę udać ci się do jakiegoś specjalisty w dziedzinie psychologii a nawet psychiatrii, bo szkoda sobie marnować życie i zdrowie na takie zacietrzewienie, i chyba rozsądnie byłoby, aby dostrzegać i reagować na to, co się dzieje w kraju obecnie, a nie bezrefleksynie zwalać wszystko na pis.
Wczoraj 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości