Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu osób poszukuje źródła zarobku w sieci, dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W obecnych czasach zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą dla pracy na etacie. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, każdy kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń!

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czatf),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Spersonalizuj swój prywatny profil,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
  • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
  • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
  • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
  • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


afiliacja

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PTCBits - płaci od 2021 roku na Faucetpay nawet 5 razy dziennie

Autor Wiadomość
miron830 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 383
Dołączył: Mar 2021
Reputacja: 17 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1
PTCBits - płaci od 2021 roku na Faucetpay nawet 5 razy dziennie
Sprawdź:
PTCBits to PTC, które płaci za zadania w różnych kryptowalutach.

PTCBits został uruchomiony w marcu 2021 roku i jest to platforma Paid to Click, która pozwala nam całkowicie za darmo pozyskiwać różne kryptowaluty.

Pierwszą rzeczą, którą będziemy potrzebować, aby zarabiać kryptowaluty w PTCBits, jest założenie konta użytkownika.

Następnie po aktywacji konta za każde zadanie, które wykonamy w PTCBits dostajemy monety. Te Monety to te, które możemy wymienić na kryptowaluty w momencie wypłaty zarobków.

Menu PTCBits składa się z ośmiu różnych sekcji.

Dashboard

Ekran główny lub główny widok naszego konta.

Zarabiaj monety

Sekcja, w której znajdziemy aż cztery różne sposoby generowania zysków w kryptowalutach . Wśród nich kran, reklamy PTC i skracacze linków.

Offerwalls

W tej sekcji zobaczymy wszystkie ścianki ofertowe, z którymi współpracuje PTCBits. Ciekawą rzeczą w pracy ze ścianami ofert, jest to że niezależnie od tego, czy jest to odpowiadanie na ankiety, wypróbowywanie aplikacji czy wypełnianie ofert, jest najbardziej opłacalnym sposobem na zdobycie darmowej kryptowaluty.

Osiągnięcia

Oprócz dwóch poprzednich sekcji, w PTCBits możemy poprawiać nasz poziom użytkownika, osiągając szereg celów. Pokonując te cele, zdobędziemy dodatkowe monety i dodatkowe punkty doświadczenia.

Reklama

Jeśli chcemy się reklamować na PTCBits zawsze możemy wykupić kampanie w formie reklamy, w postaci banera itp.

Wypłać

Stąd wymienimy monety na kryptowaluty i zażądamy płatności na Faucetpay.

Profil

sekcja profilu, w której możemy zmienić nasze hasło, skonfigurować portfele wypłat, które powiązaliśmy z Faucetpay itp.

Polecenia

Sekcja ta dotyczy systemu poleceń PTCBits.Otrzymujemy dodatkowe 10% monet za każdą ofertę wypełnioną przez naszych poleconych i 25% tego, co zarabiają, wykonując pozostałe zadania. Niezależnie od tego, czy chodzi o przeglądanie reklam, wypełnianie krótkich linków itp.

Wypłaty

Możemy wypłacić swoje dostępne saldo do wybranej waluty. Kiedy zostanie osiągnięte minimum. Możemy wypłacić saldo 5 razy dziennie .

100000 monet = 1 $, jest to kurs wymiany monet na kryptowalutę (BTC, ETH, DOGE, BCH, LTC itp.).

Minimalny limit wypłat Faucetpay, Final Autoclaim = 1000 monet.

Wypłata powyżej 50000 monet lub bezpośrednio do portfela Wypłata lub Offerwalls zakończona lub jeśli nasz system bezpieczeństwa wykryje jakąś nietypową wypłatę, będzie oczekiwała i zostanie przetworzona w ciągu 72 godzin lub 3 dni po weryfikacji.

Reflink
https://ptcbits.com/ref/204437491

Czysty link
https://ptcbits.com/


[Obrazek: ptcbits.png]
[Obrazek: ptcbits1.jpg]
[Obrazek: ptcbits2.jpg]
[Obrazek: Ptcbits3.jpg]
[Obrazek: ptcbits4.jpg]

miron830, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2021.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2023 21:28 przez miron830.)
12-01-2023 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
miron830 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 383
Dołączył: Mar 2021
Reputacja: 17 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: PTCBits - płaci od 2021 roku na Faucetpay nawet 5 razy dziennie
Płaci cały czas

[Obrazek: ptcbits.jpg]

miron830, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2021.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2023 21:17 przez miron830.)
19-03-2023 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Freesolana-kran z platformą nagród.Szybkie wypłaty do portfela FaucetPay miron830 8 1,220 21-03-2023 23:13
Ostatni post: miron830
  Tronpick.io - kran TRX płaci co godzinę za rozwiązywanie captcha miron830 1 421 23-02-2023 22:21
Ostatni post: miron830
  FaucetPay | LTC AUTO FAUCET Arcaro 0 399 23-01-2023 15:18
Ostatni post: Arcaro
Thumbs Up Lista wartych klikania kraników 2021 bartqqq 45 20,034 11-01-2023 18:50
Ostatni post: Krzychu87
  Kran Dogecoin-faucetpay - brak captcha oraz czasu odświeżenia, Rykoszet 0 2,310 01-02-2022 17:36
Ostatni post: Rykoszet

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.