Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Mam do sprzedania konto w Serwisie Kapiak.pl o wrtości 420zł! Kapiak too serwis w którym za grosze można zdobyc elektroniczne cuda jak konsole Laptopy Komputery albo Telewizory!
Przykładowa aukcja: Ja sam osobiscie widzałem aukcje na której pewien gracz wygrał Lapka Sony Vaio o wartości ponad 9 tysięcy złotych za 21 gr!
Spytacie sie jaki tu haczyk? Otóż tak jest jeden. Aby moc licytowac trzeba kupic podbicia które zwia sie kapiaki . Jesli np jest Laptop przy korym jest cena 0.01zł to kiedy damy podbij i nikt nie przebije wygrywamy Lapka za 2gr. Ja mam na sprzedaż konto o wartości 420zł! Jeden Kapiak kosztuje 10gr a na moim koncie jest 4195 kapiakow! Cena: Czekam na Propozycje!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2010 15:34 przez Bandaid.)
RE: Okazja jakiej nie było! Konto o wartości 420zł!
raczej myslałem o tym że od razu beda jakies propozycje ale może i byc licytacja choc od razu mowie ze jak bedzie jakas cena z 5zł to oczywiscie nie sprzedam bo to konto jest warte kilkaset złotych wiec licze na jakies dobre propozycje
RE: Okazja jakiej nie było! Konto o wartości 420zł!
Nie polecam, istnieje około 50 stron tego typu, licytują tam boty a nie ludzie, przez co na pewno nic nie wygracie bo 95% aukcji wygrywają boty ustawione przez adminów.
A towaru nawet nie posiadają w magazynie.
RE: Okazja jakiej nie było! Konto o wartości 420zł!
Rapperek ale z ciebie znawca haha MOże i jest ok 50 stron tego typu ale ta jest najlepsza i każdy może sobie ustawic bota bo nie trzeba recznie licytowac jest galeria zwyciezcow wiele osob wygrało wiec przestań Pierdolic jak sie nie znasz! Ja jaki moi komuple wygywaliśmy już aukcje i nagrody otzrymaliśmy wiec jak sie nieznasz to nie wypowiadaj sie lepiej dziecko zbieraj ptzy żeby ipodzika z lockerz zdbyc a innym zostaw poważne rzeczy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2010 20:02 przez Bandaid.)