Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Witam.
Około dwa tygodnie temu moja strona nie działała przez kilka dni więc spadła w google o kilkadziesiąt pozycji ale się podniosła i wróciła na pozycje (większość fraz top 10) ale znowu nie działała przez około 3 dni więc znowu spadła ale już nie wróciła na pozycje od 7 dni i tutaj moje pytanie czy czekać jeszcze dłużej czy olać domenę i kupić nową?
Większość fraz jest powyżej 100 pozycji i tylko jedna jest w top 10.
Cały czas dodaje nowa zawartość i w gwt pobrałem wszystkie wpisy.
Oczywiście że czekać, jaki sens jest pozycjonować i katalogować od nowa nową domene, skoro tu już zapewne podjąłeś pewne kroki by wybić ją jak najwyżej (katalogowanie/optymalizacja). Nie dopuść tylko do kolejnych sytuacji gdzie strona będzie niedostępna, gdyż google nie lubi takich skoków. Dodaj trochę nowego contentu, podlinkuj artykuły, dodaj do paru wartościowych katalogów a pozycja powinna wrócić.
Chyba że to domena z nie działającym contentem i najprościej dostałeś filtr, wtedy to wiadomo, że szkoda czasu
Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.