Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
REFBACK wypłacam po otrzymaniu wypłaty z firmy!!!
Minimum do wypłaty refbacku 1,01$ na AP
FIRMA:
-AUTOMATYCZNA WYPŁATA, CZYLI ZARAZ PO ZLECENIU WYPŁATY ZNAJDUJE SIĘ ONA NA KONCIE AP
-Kliki po 1c, Wypłata od 10$ na AP (automatyczna)
-Poleceni 100%.
[center]OFERTY REF-BACKU NIE DOTYCZĄ LUDZI ZAPISANYCH PODE MNĄ W ŁAŃCUSZKACH!!![/center]
spoko tylko wlasnie mysle nad zapisaniem sie do makaj bo tobie nie wiem czy ufac jestes nowy mozesz byc oszustem a makaj jest pewniak
i u makaj dostane odrazu kase jak zleci wyplate a u ciebie trzeba czekac az ty ja dostaniesz wiec niestety you lose
Nie we wszystkich późno wypłacam. Na przykład w buxheaven wypłacam od razu, po dostaniu wypłaty a tą dostaje się zazwyczaj 1 godzinę po zleceniu. A w earn.nu mogę przesłać zarobiony refback nie poprzez AP, a wpłacając na konto w firmie, bo istnieje taka metoda.