Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Czy czasem neteller, a Skrill to nie jest jednego właściciela?
Druga sprawa. Dostałem e-mail, że od 13 marca będą obciążać konto jeśli ktoś się nie zaloguje. Próbuję się zalogować, a tam pisze, że konto zostało usunięte. Więc po co e-mail, że będa płatności po 13 marca? Czy ktoś pisał i długo czekał na wiadomość od supportu? A może dzwonił?
(10-01-2019 20:24)gege17 napisał(a): Czy czasem neteller, a Skrill to nie jest jednego właściciela?
Netteler już jakiś czas temu wykupił Skrilla.
A usuwanie kont to u nich jakiś dziwny nawyk.
Co do opłata to będzie tylko jeśli na koncie są jakieś środki i konto jest długo nieużywane. W sumie standard.
Przy zerowym stanie konta nie ma czym się martwić.
To będą naliczać dodatkowe opłaty za niekorzystanie z konta przed dłuższy czas. Jeśli później Twoje konto zostanie zasilone jakąś kwotą, to pobiorą należność za niekorzystanie z konta. Od 13 marca przypadkiem nie zmienia się znów regulamin?
Dokładnie tak. A gdy się chciałem zalogować to pisalo, że konto usunięte dlatego wolałem się zapytać. Ok będą naliczać opłatę, ale jak wyżej napisali, że później usuną całkiem? Bo nie chciał bym by później mnie ścigali. Wiesz jak to dokładnie wygląda?