Sprawdź:
Każdy stały "mypayowiec" ma swoją taktykę jeśli chodzi o podejście do sprawy. Z rozmów z innymi użytkownikami wynika, że "taktyki" się nieco różnią. Podzielę sie z wami swoim sposobem, sposobem któym zarabiam od dłuższego czasu:
1. Zakładam maila (w moim przypadku jest to interia)
2. Wypełniam po jednej akcji BONFREE, DO ZGARNIĘCIA, APPLE, WYBIERASZ WYGRYWASZ (podaję te same dane w każdej akcji)
3. Wypełniam wszystkie offersclicki (email może być ten sam, reszta danych zmieniona)
4. Czyszczę cookies (w większości przeglądarek pomaga skrót ctrl+shift+del)
5. Zakładam nowego maila (interia)
6. Wypełniam po kolejnej akcji BONFREE, DO ZGARNIĘCIA, APPLE, WYBIERASZ WYGRYWASZ (podaję inne niż wcześniej, ale znów te same dane w każdej akcji)
7. Wypełniam pozostałe pojedyncze akcje (podaję dane które podawałem w akcjach powyżej)
8. Czyszczę cookies
W akcjach offersclick podany numer telefonu i datę urodzenia trzeba potwierdzić na końcu, więc polecam zapamiętać. lub zapisać. Nie trzeba klikać w maila od nich. akcja i tak zostanie zaliczona.
I tak minęło w moim przypadku 20 minut. Ponieważ kwestionariusz pojawia się dwa razy dziennie, po kilku godzinach ponownie zaglądam do serwisu MYPAY, celem wypełnienia go po raz drugi, oraz czasami jeśli nie zaliczy jakiejś akcji (niestety czasami i mi się to zdarzy) poprawiam ją. Tymczasem stan konta po kilku godzinach zazwyczaj zmienia się o wykonane wcześniej akcje
Dla kazdego kto sie zarejestruje udostepniam 20 kodow po 1zl jezeli wpisze w kod bonusowy qwerty lub sokker,
Ja zarobilem w miesiac najwiecej 178 zl
Z tym ze przez tydzien nie mialem dostepu do neta