Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

• Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

Sprawdź:
Wisła Kraków pokonała w rewanżowym meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów bułgarski Liteks Łowecz 3-1 (1-0) i od gry w fazie grupowej dzieli ją już tylko wyeliminowanie jednego rywala. Bohaterem dzisiejszego spotkania był strzelec dwóch goli - Maor Melikson. "Biała Gwiazda" ma już zapewnioną grę w fazie grupowej Ligi Europy, a swojego rywala w walce o Champions League pozna w piątek.

Mając w zapasie zwycięstwo sprzed tygodnia, piłkarze Roberta Maaskanta nie kwapili się zbytnio do zdecydowanych ataków. Wiślacy jako gospodarze sprawiali minimalnie lepsze wrażenie, ale to piłkarze Liteksu jako pierwsi postraszyli rywali. W 16. minucie stoper Płamen Nikołow wstrzelił piłkę w pole karne, a tam sięgnął jej Thiago Miracema, ale uderzył minimalnie nad bramką. Po tamtej dość przypadkowej próbie groźnie atakowali już tylko piłkarze Wisły. 19. minuta i swoją szansę miał Cwetan Genkow, jednak po zagraniu głową Andraža Kirma i strzale głową Bułgara futbolówka minęła minimalnie słupek bramki Viníciusa. Jeszcze lepszą okazję Wisła miała w 34. minucie po bardzo dobrym prostopadłym podaniu Radosława Sobolewskiego. Do piłki ruszył Genkow, położył zwodem golkipera, jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i trafił prosto w obrońcę. Chwilę później kolejnym doskonałym podaniem popisał się tym razem Maor Melikson, uruchamiając z prawej strony Kirma, ale jego strzał także został zablokowany. Na cztery minuty przed końcem po świetnej dwójkowej akcji Meliksona i Patryka Małeckiego wiślacy w końcu objęli prowadzenie. Izraelczyk wbiegł z lewej strony w pole karne, podał do Małeckiego, ten natychmiast oddał piłkę i Melikson soczystym uderzeniem pokonał bramkarza bułgarskiej drużyny.

Dwójka Melikson-Małecki dobrze pokazała się też na początku drugiej połowy. W 51. minucie lewą stroną ambitnie ruszył pierwszy z nich i podał do Małeckiego, ale jego strzał obronił Vinícius. Absolutnym bohaterem tego spotkania był Melikson, co udowodnił w 55. minucie. Rozgrywający Wisły przejął futbolówkę jeszcze na własnej połowie i ruszył na bramkę Liteksu, mając przed sobą cały czas tylko golkipera. Oczywiście nie mogło obyć się bez próby minięcia Viníciusa i choć wydawało się, że interwencja Brazylijczyka była udana, turecki arbiter zdecydował się odgwizdać jego przewinienie i wskazać na jedenasty metr. Przed szansą na drugą bramkę stanął sam poszkodowany i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości. Bułgarzy nie poddawali się jednak tak łatwo i w 68. minucie strzelili bramkę kontaktową. Piłka po rzucie wolnym dla Liteksu trafiła w polu karnym Osmana Cháveza, a zdezorientowanego Sergeia Pareikę pokonał stoper Nikołaj Bodurow. Ciśnienia spowodowanego koniecznością odrabiania strat nie wytrzymał Nebojša Jelenković i sprowokowany przez Gervasio Núñeza kopnął go, za co został ukarany czerwoną kartką. Zaraz po zejściu bohatera dzisiejszego wieczoru wiślacy strzelili trzeciego gola, pozbawiając Liteks szans co najmniej na remis. Bułgarzy wykonywali aut z prawej strony, ale piłkarze "Białej Gwiazdy" szybko przejęli piłkę i z akcją wyszedł Cezary Wilk. Wprowadzony wcześniej na boisko pomocnik rozpoczął i zakończył ten atak, bo to po jego strzale po raz trzeci skapitulował Vinícius. Chwilę później próbował też Núñez, ale futbolówka po jego strzale minęła słupek bramki Liteksu.

3 sierpnia 2011, 20:30 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 3-1 Liteks Łowecz
Maor Melikson 42, 56 (k), Cezary Wilk 84 - Nikołaj Bodurow 68

Wisła: 25. Sergei Pareiko - 31. Michael Lamey (86, 22. Marko Jovanović), 2. Kew Jaliens, 4. Osman Chávez, 15. Júnior Díaz - 19. Patryk Małecki (75, 28. Cezary Wilk), 7. Radosław Sobolewski, 11. Gervasio Núñez, 5. Maor Melikson (84, 13. Dragan Paljić), 17. Andraž Kirm - 18. Cwetan Genkow.

Liteks: 31. Vinícius - 18. Ilija Miłanow, 22. Płamen Nikołow, 33. Nikołaj Bodurow, 3. Petyr Zanew - 8. Tom, 23. Nebojša Jelenković, 7. Christo Janew (62, 21. Aleksandyr Cwetkow), 17. Georgi Miłanow (72, 12. Célio Codó), 27. Momcził Cwetanow (52, 9. Swetosław Todorow) - 11. Thiago Miracema.

żółta kartka: Melikson.
czerwona kartka: Nebojša Jelenković (76. minuta, Liteks, za niesportowe zachowanie).

sędziował: Fırat Aydınus (Turcja).
widzów: 23 000.

Pierwsze mecze IV rundy eliminacyjnej zostaną rozegrane 16 i 17 sierpnia, rewanże tydzień później.

RE: Melikson przypieczętował awans
Brawo dobry mecz Wisełki.Maor jest fenomenalny w reprezentacji Polski zrobił by różnice.Niewiele brakło do rozstawienia w ostatniej rundzie bo tylko jednego korzystnego wyniku,ale mysle ze w grupie rozstawionych drużyn nie ma takiej ktorej należało by sie obawiać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2011 21:55 przez Roben.)

5.FC Kopenhaga

Wydaje mi sie że Dunczycy są najmocniejsi w tym zestawieniu i z nimi było by najtrudniej.

Post: #5
Myślałem, że Litex dał radę, ale podszedł za mało agresywnie do tego meczu, gdy się obudzili było już 2:0 i trudna sytuacja dla nich. Co jak co, myślałem, że Wisła wdupi ale do IV rundy awansuje no i ten drugi warunek został spełniony Wink Nie wiem co myśleć o Wiśle jako pretendentowi do mistrzostwa, na pewno będą silni, a Melikson im szybciej opuści Polskę, tym lepiej dla potencjalnych kupujących (mniejsza suma) jak i dla reszty klubów (Maor to ewenement w polskiej lidze Wink)
04-08-2011 09:54