Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Witam. Wiem, że nie powinno się zaglądać w portfel ale jeśli dla kogoś nie jest to tajemnicą to napiszcie jaką najwyższą stawkę za leada udało Wam się wynegocjować.
Jeśli o mnie chodzi to na LM jestem od ok 3 miesięcy i póki co raz pytalem Arka o podniesienie stawki i jak na razie jest to 6,20gr
Maksymalną stawkę jaką może zaoferować serwis Leadmore to nawet 9zl , przy czym nie liczy się tylko ilość leadów lecz jakość w stosunku co do konwersji. Duże znaczenie ma to po jakim czasie klienci wypisują się z subskrypcji i z jakiego źródła pochodzą leady.
Osobiście mam 7 zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2016 15:10 przez Huston.)