Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

• Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

Sprawdź:
Legia Warszawa zremisowała w meczu IV rundy eliminacji Ligi Europy ze Spartakiem Moskwa 2-2 (1-0). Piłkarze stołecznego klubu pokazali się z dobrej strony, a dwa gole strzelił Miroslav Radović. Spartak dwukrotnie musiał odrabiać straty i dwukrotnie odpowiedział bramkami Brazylijczyka Ariego.

Już w 3. minucie podopieczni Macieja Skorży strzelili gola. Piłkę w środku pola przejął Manú, ruszył lewą stroną i dośrodkował wzdłuż linii końcowej. Po przeciwległej stronie pola karnego strzału spróbował nieupilnowany Maciej Rybus, jednak futbolówkę zdołał zablokować Jewgienij Makiejew. Przy drugiej próbie zagrania piłki lewoskrzydłowy Legii z trudem podał ją do Miroslava Radovicia, który stał na piątym metrze i bez problemów dał legionistom prowadzenie. Kilka chwil później sprytnie na bramkę Andrija Dykania uderzał Danijel Ljuboja i ukraiński golkiper z najwyższym trudem wypiąstkował futbolówkę, a ustawiony przed polem karnym Ariel Borysiuk posłał piłkę nad bramką Spartaka. Najlepszą okazję Rosjanie mieli w 40. minucie, kiedy środkiem ruszył Ari. Brazylijczyk oszukał jeszcze zwodem obrońców Legii i groźnie uderzył na bramkę, ale na posterunku był Wojciech Skaba.

Siedem minut po wznowieniu gry piłkarze Legii stracili prowadzenie. Nieporadnie w polu karnym zachował się Marcin Komorowski, a przetrzymywaną przez niego piłkę przejął Welliton i podał do Ariego. Brazylijczyk przytomnie uderzył na bramkę, nie dając szans Skabie. Legioniści sprawiali wrażenie drużyny zmęczonej narzuconym przez siebie tempem gry w pierwszej połowie, ale zdołali się podnieść i wyjść ponownie na prowadzenie. Dwójkową akcję rozegrali Radović i Ljuboja - serbski rozgrywający podał do swojego rodaka, ten napierany przez obrońców zdołał dojść do linii końcowej i kapitalnie podał piętą do Radovicia. Pomocnikowi Legii pozostało tylko wbić piłkę do bramki. Radość z bramki trwała chyba jednak za długo i po dwóch minutach ponownie był remis. Z lewej strony pola karnego Legii dośrodkował młody Aleksandr Kozłow. Najpierw z futbolówką minął się Welliton, ale zdołał do niej dopaść Ari i strzelił swoją drugą bramkę. Swoim doświadczeniem i techniką imponował dziś Ljuboja. Pokazał to w 82. minucie, kiedy zewnętrzną częścią stopy zdołał zagrać z linii końcowej do Michała Kucharczyka, lecz wprowadzony wcześniej piłkarz uderzył niecelnie. Minutę później świetną szansę miał po dośrodkowaniu z prawej strony Janusz Gol. Środkowy pomocnik Legii uderzył głową na bramkę Spartaka, z jego strzałem poradził sobie jednak z najwyższym trudem Dykań. Legioniści atakowali do końca i choć nie strzelili trzeciej bramki, powinni być zadowoleni ze swojej gry z tak wymagającym przeciwnikiem.

18 sierpnia 2011, 18:00 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 2-2 Spartak Moskwa
Miroslav Radović 3, 69 - Ari 52, 71

Legia: 84. Wojciech Skaba - 2. Artur Jędrzejczyk, 6. Michał Żewłakow, 17. Marcin Komorowski, 14. Jakub Wawrzyniak - 9. Manú (90, 33. Michał Żyro), 16. Ariel Borysiuk, 5. Janusz Gol, 32. Miroslav Radović, 31. Maciej Rybus (63, 18. Michał Kucharczyk) - 28. Danijel Ljuboja.

Spartak: 31. Andrij Dykań - 24. Kiriłł Kombarow, 21. Nicolás Pareja, 3. Rodri, 34. Jewgienij Makiejew - 9. Ari, 6. Rafael Carioca, 16. Demy de Zeeuw (80, 12. Dżano Ananidze), 22. Artiom Dziuba (57, 27. Aleksandr Zotow), 29. Emmanuel Emenike (63, 49. Aleksandr Kozłow) - 11. Welliton.

żółte kartki: Komorowski, Manú, Radović, Ljuboja - Rafael Carioca, Kombarow.

sędziował: Michael Leslie Dean (Anglia).
widzów: 23 450.

źródło: 90minut.pl
18-08-2011 19:20