Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Wątek zamknięty 
Kupno nowego telefonu

Autor Wiadomość
Post: #1
Kupno nowego telefonu
Sprawdź:
Chciałbym, abyście pomogli mi w kupnie nowego telefonu

Chciałbym, aby ten fonik miał qwerty, WIFI, najlepiej dotykowy ekran, inne bajerki.

Dam za niego tyle ile będzie trzeba, nie ma określonego przedziału. Podawajcie linki do aukcji na allegro, za pomoc PLUSy
Post: #2
RE: Kupno nowego telefonu
Polecam htc desire z (http://allegro.pl/nowosc-desire-z-z-htc-...178.html), choć osobiście wolę bez querty np htc desire lub desire hd (http://allegro.pl/desire-hd-htc-polska-p...0076.html, http://allegro.pl/htc-desire-bez-simlock...9512.html) niestety są doś kosztowne telefony.
Z tańszych: htc wildfire (bez querty, http://allegro.pl/nowy-htc-wildfire-okaz...113.html), ew coś z samsungów (choć te lepsze to raczej też są bez querty).
Odradzam LG
Pozdrawiam

[Obrazek: sygnatura.php?ptz=27101&login=ma...styl=Styl1]
Post: #3
RE: Kupno nowego telefonu
Hmm ja czaje się na htc desire więc polecam Ci ten model z klawiaturą qwerty(HTC Desire Z).
Ogólnie według mnie klawiatura ekranowa zupełnie wystarczy ale co kto lubiWink
Pooglądaj sobie również Motorolę Milestone z androidem.
Nokii nie polecam gdyż symbian to przeżytek.
Post: #4
RE: Kupno nowego telefonu
Znaczy ta Qwerty może być ekranowa jak w iphonie ;]
Po plusiku dla was
Post: #5
RE: Kupno nowego telefonu
jak już kilku osobom doradzałem iphone Wink troche cieżko coś zaproponować bo rozrzut cenowy na rynku jest duzy.Może coś z Nokii(N97,n97 mini,n96)?Omnia HD, ogólnie telefony z systemami operacyjnymi,ale zastrzegam-do nich trzeba się przyzwyczaić.
Post: #6
RE: Kupno nowego telefonu
(23-09-2010 13:14)mag1313 napisał(a):  Polecam htc desire z (http://allegro.pl/nowosc-desire-z-z-htc-...178.html), choć osobiście wolę bez querty np htc desire lub desire hd (http://allegro.pl/desire-hd-htc-polska-p...0076.html, http://allegro.pl/htc-desire-bez-simlock...9512.html) niestety są doś kosztowne telefony.
Z tańszych: htc wildfire (bez querty, http://allegro.pl/nowy-htc-wildfire-okaz...113.html), ew coś z samsungów (choć te lepsze to raczej też są bez querty).
Odradzam LG
Pozdrawiam
Wszystkie z w/w HTC mają qwerty, więc nie wprowadzaj w błąd. I naucz się wklejać linki, pisze się też qwerty.

Polecę ci G1, można wyrwać za mały hajs. Lub poczekaj na G2, też ma mieć fizyczna qwerty, ale jego cena pewnie nie będzie mała.

[Obrazek: 9KbCv.jpg]
Reputy rozdaje! 2 dziennie! http://zarabiam.com/Temat-1-Klik-2-Reputy-57130
Post: #7
RE: Kupno nowego telefonu
http://allegro.pl/salo-nowy-samsung-i570...47479.html

http://allegro.pl/samsung-gt-i9000-galax...48702.html
Post: #8
RE: Kupno nowego telefonu
Ile masz tak wg kasy? Podaj tak nawet orientacyjnie.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1244971355 Kumpel sprzedaje, fon ma z miesiąc, nosi go w futerale.

[Obrazek: 9KbCv.jpg]
Reputy rozdaje! 2 dziennie! http://zarabiam.com/Temat-1-Klik-2-Reputy-57130
Post: #9
RE: Kupno nowego telefonu
tak powiedzmy 700zł
Post: #10
RE: Kupno nowego telefonu
To mało ;] Polecam Nokie N97 (nie mini - bateria do dupy) może znajdziesz jeszcze ze 200zł to używaną będziesz miał ;]
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gamepad do Telefonu i gry RS6 1 1,563 02-12-2020 02:21
Ostatni post: zenektomczyk
  Numery telefonu kiepskiw80 10 4,957 30-08-2018 20:12
Ostatni post: ravsk8
  Kupno skutera-pomocy! Czarny767 46 19,007 13-08-2018 05:05
Ostatni post: VIPERS888
  Zmiana telefonu - proszę o doradztwo ppagroup 33 10,242 05-04-2018 20:24
Ostatni post: FreeDoge
  Rejestracja Telefonu - Dyskusja Yakuzaa 12 4,644 03-02-2017 10:37
Ostatni post: ged321

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: