Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Google rozpieszcza przypływem ruchu o ponad 30% a konwersja maleje w oczach.
Google Analytics - 8765 Unikalnych użytkowników
Kliki w mirrory 10000+ / 23 pobrania 9000+ uciekło po kliknięciu w mirror?
Jakie macie zdanie na temat własnej konwersji ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2013 23:30 przez steel123.)
(22-08-2013 00:20)makingmoney napisał(a): @Steel a jak miałeś wczoraj? Tzn dzień przed tym.
Powiem ci że to właśnie wczoraj był wzrost na 9000uu / 11000 klików jakoś i 50 leadów doszło z tego co pamiętam.Nagły wzrost choć patrząc na statystyki to 75% + - jest z Google więc nie można zwalać winy na jakieś śmieciowe strony gdzie pojawiły się linki do witryny które przekierowują. Choć różnie to bywa może Martins ma racje i te nagłe 3-4 tys więcej to chwilowy przypływ śmieci co i tak dziwi że tak mała liczba pobrań jest dla tak dużej liczby kliknięć.
40-60 osób było na stronie w obecnej chwili jak pokazuje analytics, więc było mniej pobrań niż średnia ilość użytkowników na stronie - dramat